7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Škorpión horoskop na rok 2013

  • Autor: veštimesi   |   1707 čítaní / zobrazení
Čo vám sľubujú Hviezdy v roku 2013?
 
Môžete si pripadať ako na horskej dráhe.
Vďaka svojej pevnej vôli dosiahnete mimoriadne úspechy, ale zároveň si siahnete až na dno svojich možností.
Potešujúce však je to, že pritom okúsite nejedno kúzlo či čaro, ktoré život ponúka.
 
Veľký optimizmus zapríčinený priaznivo stojacim Marsom na začiatku roka sa prejaví v novoročných predsavzatiach, ktoré budú možno nesplniteľné a prehnane ambiciózne.
Postavenie Marsu so Saturnom do opačnej konštelácie však veľmi rýchlo zaútočí na vašu psychiku i fyzické zdravie a z vašich novoročných snov sa veľmi rýchlo prebudíte do reality.
 
Hneď na začiatku februára príde šanca, ktorú by ste mali využiť. Hromadná konjukcia Merkúra, Marsu a Neptúna napomáha plánom a nápadom, ktoré sú zamerané na jednu vec. Vaše šance budú tým väčšie, čím bude pre vás dosiahnuteľnejší cieľ. Skonsolidujte svoje sily a vrhnite sa s vervou do práce.
 
Na začiatku marca vás planéty odmenia za vaše vysoké pracovné nasadenie, o čo sa zaslúži najmä Slnko, Merkúr, Venuša, Mars a Neptún. Priveľmi ostrý pracovný nástup však môže mať za následky aj zhoršenie pracovných vzťahov. Nezabúdajte, že ľudia vo vašom okolí by sa vás nemali báť, ale si vás vážiť. Tiež s príchodom jari sa na oblohe objaví duchovná konštelácia – Boží prst, do ktorej vstúpi Jupiter, Saturn a Pluto a tá veru potrestá akékoľvek negatívne činy proti ľudom.
 
V apríli sa situácia na oblohe vylepší, čo sa odrazí hlavne na vašom profesionálnom živote.
Keďže Mars ani Venuša nebudú stáť veľmi priaznivo, váš milostný život bude v úzadí.
 
V máji sa môžu medziľudské vzťahy ešte viac vyostriť, čo zapríčiní opozícia Marsu a Saturnu. Veľakrát si ale budete môcť za všetko sami. Pokiaľ sa budete ovládať a zvládnete kolegov a nadriadených, môžete sa dočkať úspechov.
 
V júni si zachovajte chladnú hlavu a dobrú formu a využite všetky komplikované aspekty vo svoj prospech, vyhnete sa tak zbytočným konfliktom.
 
Či už cez prázdniny budete dovolenkovať alebo pracovať, je len na vás. Rozhodnite sa srdiečkom, tak ako to budete cítiť. Nezabúdajte ani na lásku, planéty vám prajú šťastie vo všetkom.
 
September vám v plnej sile prinesie radosť. Hviezdy vám nebudú klásť žiadne prekážky, pretože nebeské konštelácie sú veľmi priaznivé, tak si to nepokazte.
 
Milostné dobrodružstvo sa ukazuje najideálnejšie od 8.októbra, kedy Venuša vstúpi do vášho znamenia.
 
Aj cez celé vaše obdobie vlády, až do 22.novembra máte ideálny čas na lásku, tiež sa vám bude dariť v práci aj v kariére. Ťažko však budete kombinovať všetko naraz. Nič nie je zaručené a nič nedostanete zadarmo, tak sa tiež trochu posnažte.
 
Pokojné sa ukazuje decembrové predvianočné i vianočné obdobie, jedine zhon vás môže vyviesť zmiery. Nestresujte a všetko si rozplánujte.
Posledné dni v roku môžu byť okorenené ostrejšími hviezdnymi konšteláciami. Vyhnite sa nadmernému pitiuvšetko bude fajn.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár