7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Škorpión čili hviezdny horoskop 2018

  • Autor: vestimesi   |   3084 čítaní / zobrazení
 Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2018.čili horoskop pre barana z veštimesi

 Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

 Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?Od 1. do 31.12. vám Merkúr, planéta rozumu, obchodovania, cestovania a dorozumievania sa s inými, prináša úspechy. Je to vhodné obdobie na podpisovanie zmlúv, predaj, cestovanie a výhodné nákupy.

Od 16.11. do 31.12. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Tak ju využite!

Od 7.11. do 1.12. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Zvýrazňuje vašu krásu, ako i šance stretnúť či upevniť veľkú lásku. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu.


Od 23.10. do 22.11. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 10. do 30.10. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje úspechy v nákupoch, pri cestovaní a jednaní s ľuďmi na maximálnu mieru. Pridá vám na vtipnosti a výrečnosti a zlepšuje finančné i spoločenské otázky.

Od 11.9. do 15.11., vyše dvoch mesiacov, je zvýšená podráždenosť a riziko zápalových ochorení a infekcií. Opatrní buďte na cestách aj pri športe, pozor na úrazy.

Od 6. do 21.9. je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, vyjednávanie a podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 13.8. do 10.9. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tieto termíny vám prinášajú viac duševnej aj telesnej pohody a sú vhodné na organizovanie rôznych ciest a podujatí.

Od 10.7. do 6.8. máte ďalšie dobré obdobie na láskou, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 29.6. do 5.9. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sú možné výdavky na spoločenské akcie, na deti či partnera. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Na nákupoch pozor na zlodejov!

Od 14.6. do 9.7. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.
 
Od 13. do 28.6. je ďalšie priaznivé obdobie na nákupy, predaj, čítanie, štúdium i cestovanie. Máte lepší postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.

Od 20.5. do 13.6. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.
 

Od 16.5. do 12.8., skoro 3 mesiace v kuse, zbytočne neriskujte! Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 13. do 29.5. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 18.3. do 15.5., skoro 2 mesiace, máte viac energie a odvahy, ba i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročné výkony. Ľahšie presadíte svoje projekty a nápady.


Od 18.2. do 5.3. máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Od 11.2. do 6.3. máte najviac šťastia v láske, ako i v umeleckej tvorbe, prednese či interpretácii. Tiež sú možné drobné dary ako i zdary pri nákupe pekných vecí.


Od 1. do 17.2. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 18.1. do 10.2. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 11. do 31.1. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.


Od 1. do 25.1. prechádza priamo vašim znamením bojová planéta Mars, ktorá zvyšuje vašu podráždenosť, ale aj dáva viac odvahy a chuti do života, športovania, sexu a všetkých aktivít, ktoré zvyšujú nádej na úspech. Odhadnite však dobre súperove sily, aby ste neprehrali.
 
Od 1. do 17.1. máte priaznivé obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu.
  • ROČNÝ HOROSKOP 2021 - ŠKORPIÓNROČNÝ HOROSKOP 2021 - ŠKORPIÓNVaša karta + Motto + Posolstvo + Dobrá rada
  • MESAČNÝ HOROSKOP 2021 - ŠKORPIÓNMESAČNÝ HOROSKOP 2021 - ŠKORPIÓNJANUÁR: Môže prísť dôležitá správa...
  • ROZŠÍRENÝ ROČNÝ VÝKLAD - ŠKORPIÓN - AKCIAROZŠÍRENÝ ROČNÝ VÝKLAD - ŠKORPIÓN - AKCIAVýpoveď roka 2021 + Vaše tarotové karty Roka
  • OSOBNÝ ROČNÝ VÝKLAD - ŠKORPIÓN - AKCIAOSOBNÝ ROČNÝ VÝKLAD - ŠKORPIÓN - AKCIAVÝPOVEĎ ROKA 2021 - Ročný výklad po mesiacoch
  • ASTROLOGICKÝ VÝKLAD - ŠKORPIÓN - AKCIAASTROLOGICKÝ VÝKLAD - ŠKORPIÓN - AKCIAČo vám sľubujú hviezdy v roku 2021?
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár