7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Škorpión čili horoskop 2017

  • Autor: vestimesi   |   2569 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre škorpióna z veštimesi
Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2017.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 25. do 31.12. máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia života.

Od 9. do 31.12. prechádza Mars, planéta vojny i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.

Od 7.11. do 1.12. prechádza Venuša priamo vašim znamením, zvýrazní vaše prednosti a pridá šťastie v láske. Dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy aj v umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu.

Od 23.10. do 22.11. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 17.10. do 5.11. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a pridáva vám výrečnosť, vtipnosť, zlepšuje spoločenské i finančné otázky a zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, štúdiu, na cestách i pri oslavách narodenín.

Od 20.9. do 14.10. je dobré obdobie na lásku, kedy vplyv Venuše vás robí neodolateľnými. Dovolenka v tomto čase bude vydarená. U starších sa jedná o viac ženskej spoločnosti, radosti z pekných šiat, doplnkov, z detí, hudby či iného umenia.

Od 10. do 29.9. je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, vyjednávanie a podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 5.9. do 22.10. využite čas na upevnenie fyzickej kondície, doprajte si šport a fyzickú aktivitu. V tomto období máte viac energie, odvahy i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročnejšie výkony. V prípade prepracovania sa však môže objaviť chronická choroba.

Od 1. do 9.9. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 26.8. do 19.9. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si doprajete a miniete na seba, svojich miláčikov i maznáčikov viac ako inokedy, čo ale neskôr môžete ľutovať.

Od 1. do 26.8. je ďalšie dobré obdobie na harmóniu a lásku. Vydaria sa stretnutia s dámami, umelcami a tiež budú úspešné všetky randenia.

Od 26.7. do 30.8. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 21.7. do 4.9. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách, kedy ste nervóznejší a podráždenejší a aj menej sústredení. Ľahšie môžete podľahnúť epidémii, zápalovým, infekčným a horúčkovým ochoreniam. Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.

Od 6. do 25.7. menej dobré obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov. Buďte opatrní na cestách, aby vám neukradli peniaze a iné cennosti.

Od 21.6. do 5.7. je dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky.

Od 6.6. do 4.7. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej náklonnosti a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr zbytočne ľutovali.

Od 5.6. do 20.7. máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 16.5. do 6.6. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 3. do 28.4. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 1. do 20.4. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Vaše deti, knihy, cestovanie, koníčky i miláčikovia vás budú stáť viacej než ste predpokladali. Nuž ale, budete to mať, alebo si požičiate! Pri nákupoch a na cestách pozor na zlodejov!

Od 10.3. do 20.4. môžete byť podráždenejší a nervóznejší, kedy je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií. Možné sú operácie, prípadne i fyzické zranenia pri športe a na cestách. Buďte opatrní, aby ste nepodľahli epidémii, infarktu či infekčnému ochoreniu. Ukazuje sa držať bojovnosť na uzde.


Od 26.2. do 13.3. máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Od 8. do 25.2. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 13.1. do 7.2. je ďalšie priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 3.1. do 3.2. máte najviac šťastia v láske, ako i v umeleckej tvorbe, prednese či interpretácii. Tiež sú možné drobné dary ako i zdary pri nákupe pekných vecí.

Od 1. do 28.1. vám Mars prináša veľa energie a odvahy, tiež športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy.
 

Od 1. do 4.1. máte vhodné obdobie na finančné otázky, nákupy i predaj.

Od 1. do 2.1. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ste vlastníckejší a žiarlivejší než bežne a pociťujete až prehnanú milostnú náklonnosť.
 

 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár