9/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Škorpión čili horoskop 2016

  • Autor: veštimesi   |   3326 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre škorpióna z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 19. do 31.12. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Tak ju využite!

Od 8. do 31.12. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 3. do 31.12. je ďalšie dobré obdobie na nákupy, kedy lepšie vnímate i vyjadrujete sa. Je to čas vhodný aj na cestovanie a lepšie sa vám i študuje.

Od 12.11. do 7.12. máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 9.11. do 19.12. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 24.10. do 12.11. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a pridáva vám výrečnosť, vtipnosť, zlepšuje spoločenské i finančné otázky a zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, štúdiu, na cestách i pri oslavách narodenín.

Od 23.10. do 22.11. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 27.9. do 9.11. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite! September a október sa ukazujú v tomto ohľade bezproblémové mesiace.

Od 23.9. do 18.10. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše prednosti a pridáva šťastie v láske. Tieto termíny sú vhodné aj na zásnuby. U starších prináša Venuša viac ženskej a umeleckej  pozornosti, radosti z pekných šiat, doplnkov, z detí, hudby či iného umenia.

Od 6. do 29.8. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.

Od 1.8. do 7.10., vyše dvoch mesiacov v kuse, je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, vyjednávanie a podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 14. do 31.7. dávajte pozor na zlodejov! Nie je vhodný čas na merkúrovské otázky, kedy vám môžu vykradnúť byt či auto, stratiť sa vám môže batožina či predražiť kupovaný tovar alebo môžete naletieť podvodníkom.

Od 12.7. do 5.8. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.
Môžete byť vlastníckejší a žiarlivejší než obvykle.


Od 30.6. do 13.7. je dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky.

Od 18.6. do 11.7. máte ďalšie dobré obdobie na lásku, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 27.5. do 2.8., vyše dvoch mesiacov v kuse, prechádza priamo vašim znamením Mars, vaša vládnuca planéta, ktorá síce zvyšuje podráždenosť, ale dodáva viac odvahy a chuti do života, športovania,  sexu a všetkých aktivít, čo zvyšuje nádej na úspech.

Od 30.4. do 24.5. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.

Od 6.4. do 12.6., vyše dvoch mesiacov v kuse, je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Vaše deti, knihy, cestovanie, koníčky i miláčikovia vás budú stáť viacej než ste predpokladali. Nuž ale, budete to mať, alebo si požičiate! Pri nákupoch a na cestách pozor na zlodejov!

Od 12.3. do 5.4. je ďalšie priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne si ju vytvoríte sami.
 
Od 5. do 21.3. máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba.

Od 17.2. do 11.3. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.

Od 14.2. do 5.3. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 24.1. do 16.2. máte najviac šťastia v láske, ako i v umeleckej tvorbe, prednese či interpretácii. Tiež sú možné drobné dary ako i zdary pri nákupe pekných vecí.

Od 9.1. do 13.2. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 3.1. do 5.3. vyše dvoch mesiacov v kuse, prechádza bojová planéta Mars priamo vašim znamením, zvyšuje síce vašu podráždenosť a riziko zranení, ale v dobrom ovláda sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov a väčšie nadšenie pri milovanie. Tak to využite!

Od 2. do 8.1. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Pri nákupe pozor na zlodejov!
 
1.1. máte vhodné obdobie na finančné otázky.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár