4/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Škorpión čili horoskop 2015

  • Autor: veštimesi   |   2279 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre rakov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 10. do 31.12. máte ešte raz dobré finančné obdobie, takže Vianoce sa vydaria.

Od 5. do 30.12 Venuša prechádza priamo vašim znamením, zvýrazní vaše prednosti a pridá šťastie v láske. Tieto termíny sú vhodné aj na zásnuby. U starších sa jedná skôr o viacej spoločnosti, radosti z pekných vecí, hudby a iného umenia.

Od 1. do 20.11. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje úspechy v nákupoch, pri cestovaní a jednaní s ľuďmi na maximálnu mieru. Pridá vám na vtipnosti a výrečnosti a zlepšuje finančné i spoločenské otázky.

Od 24.10. do 22.11. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!
 
Od 10.10. do 8.11. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 25.9. do 12.11. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.
Jeseň sa ukazuje v tomto smere bezproblémová.


Od 1.9. do 9.10. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. V tomto čase ste vlastníckejší a žiarlivejší než obvykle.

Od 10.8. do 24.9. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 8. do 27.8. je ďalšie dobré obdobie na nákupy, štúdium i cestovanie, kedy ľahšie vnímate aj sa vyjadrujete.

Od 24.7. do 7.8. dávajte pozor na zlodejov! Nie je vhodný čas na merkúrovské otázky, kedy vám môžu vykradnúť byt či auto, stratiť sa vám môže batožina či predražiť kupovaný tovar alebo môžete naletieť podvodníkom.
 
Od 19. do 31.7. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.

Od 9. do 23.7. je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 24.6. do 9.8. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite!

Od 6.6. do 18.7. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.

Od 8.5. do 5.6. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 15. do 30.4. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 1.4. do 11.5. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 18.3. do 11.4. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.

Od 13. do 30.3. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 28.1. do 20.2. máte najviac šťastia v láske, ako i v umeleckej tvorbe, prednese či interpretácii.

Od 13.1. do 19.2. pocítite príliv energie a odvahy.
Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport.

Od 5.1. do 12.3., vyše dvoch mesiacov, máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Cesty a vybavovanie radšej odložte. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, na deti či partnera.

Od 4. do 27.1. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej náklonnosti a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr zbytočne ľutovali.

Od 1. do 12.1. si vyžaduje čas najviac opatrnosti na cestách i pri športe, kedy ľahšie podľahnete epidémii či infekčnému ochoreniu a bude zvýšené riziko zápalových a horúčkových ochorení, prípadne i infarktových situácií a fyzických zranení.

Od 1. do 4.1. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 1. do 3.1. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár