9/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Škorpión čili horoskop 2014

  • Autor: veštimesi   |   2090 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre škorpiónov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2014.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 17. do 31.12. máte dobré obdobie na finančné otázky, takže Vianoce sa vydaria. Darí sa nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 11. do 31.12. vám nanovo šťastie v láske popraje, kedy sú možné drobné dary i zdary pri nákupe pekných vecí a luxusných tovarov.

Od 5. do 31.12. je zvýšená podráždenosť a riziko zápalových ochorení a infekcií. Opatrní buďte na cestách aj pri športe, pozor na úrazy.


Od 9. do 27.11. Merkúr priamo prechádza vašim znamením a pridáva vám na vtipnosti a výrečnosti, zlepšuje finančné i spoločenské otázky,
zvýrazňuje vaše úspechy ako v obchodoch, tak aj v štúdiu, na cestách i pri oslavách vašich narodenín. Svojou štipľavou poznámkou by ste však mohli niekoho uraziť, tak pozor na to!

Od 26.10. do 4.12. máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody. Aj oslavy vašich narodenín sa vydaria.
 
Od 24.10. do 16.11. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými.
Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.
 
Od 23.10. do 22.11. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 28.9. do 10.10. prejde priamo vašim znamením Merkúr
, planéta rozumu, obchodu, cestovania i dorozumievania sa s inými, čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie a cesty. Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev i listov.

Od 6. do 29.9. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy môžete očakávať viac pozornosti i darčekov, je to tiež vhodné obdobie na zoznámenie. Aj vám samotným sa darí vkusne obliecť i upraviť a vytvoriť niečo pekné a estetické.

Od 16.8. do 2.9. prichádza dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky.
 
 Od 13.8. do 5.9. je menej priaznivé obdobie na lásku,
kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 26.7. do 13.9. prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, priamo vašim znamením, zvyšuje síce riziko zranení, ale v dobrom ovláda sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov a väčšie nadšenie pri milovanie. Tak to využite!
 
Od 19.7. do 12.8. vám nanovo šťastie v láske praje.
V tomto čase výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.

Od 13. do 31.7. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 29.5. do 23.6. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.
 
Od 29.5. do 17.6.  je dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie i finančné otázky.


Od 23.4 do 7.5. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky.
Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.

Od 6.4. do 2.5. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 18.3. do 7.4. je dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky.

Od 6.3. do 5.4. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ste vlastníckejší a žiarlivejší ako obvykle. V tomto čase pociťujete až prehnanú milostnú náklonnosť.


Od 13.2. do 17.3. nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je vhodný čas na veľké nákupy, jednania a investície, ktoré sa vám tak skoro nemusia vrátiť. Pozor na zlodejov.
 
Od 1. – 12.2. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 13.1. do 5.3. takmer dva mesiace, máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 12. – 31.1. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 1. – 11.1. máte dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, obchod, cestovanie a finančné otázky vôbec.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár