10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Škorpión čili horoskop 2013

  • 1415 čítaní / zobrazení
Od Vianoc do konca roka máte dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie i finančné otázky.

Od 5.11. do 31.12. prichádzajú ďalšie dva zdarné mesiace v láske, na drobné dary, ako i zdar pri nákupe pekných vecí, umeleckých predmetov a luxusného tovaru , kedy sa vám darí vytvoriť niečo pekného, vkusne sa obliecť a upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 24.10. do 22.11. prechádza Slnko priamo vašim znamením.Využite svoju vládu naplno!

Od 15.10. do 7.12. je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie, kedy vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti.

Od 30.9. do 4.12., vyše dvoch mesiacov v kuse, prechádza Merkúr priamo vašim znamením a pridáva vám výrečnosť, vtipnosť, zlepšuje spoločenské i finančné otázky a zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, štúdiu, na cestách i pri oslavách narodenín.

Do 14.10. sa oplatí držať na uzde svoju výbušnosť. V tomto čase môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 11.9. do 7.10. prechádza Venuša priamo vašim znamenímzvýrazňuje vaše prednostipridáva šťastie v láske. Tieto termíny sú vhodné aj na zásnuby. U starších prináša Venuša viac ženskej a umeleckej  pozornosti, radosti z pekných šiat, doplnkov, z detí, hudby či iného umenia.

Celý september sa oplatí držať na uzde svoju výbušnosť. V tomto čase môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 24.8. do 8.9. prichádza dobré obdobie na finančné otázky, kedy sa darí nákupom i predajom, jednaniu, cestovaniu a štúdiu.

Od 9. do 23.8. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy si treba dávať pozor na zlodejov a podvodníkov. Na cestách i v cudzine pozor na osobné veci, batožinu, na auto a predražený tovar.

Do 8.8. máte ešte vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody i predaj.

Od 23.7. do 16.8 máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.

Od 14.7. do 27.8. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Tieto termíny sú vhodné aj na operáciu.

Celý júl prichádza dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky.

Od 28.6. do 22.7. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. Niekedy sa človek zamiluje práve vtedy, lebo viacej túži po láske. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.

Od 3. do 27.6. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Celý jún máte dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky.

Od 2. do 15.5. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Vaše deti, knihy, cestovanie, koníčky i miláčikovia vás budú stáť viacej než ste predpokladali. Nuž ale, budete to mať, alebo si požičiate! Pri nákupoch a na cestách pozor na zlodejov!

Od 20.4 do 31.5. prichádza zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. V tomto čase ste podráždenejší a nervóznejší ako obvykle. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť.

Od 15.4. do 9.5. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase môžete pociťovať až prehnanú milostnú náklonnosť. Môžete byť žiarlivejší a vlastníckejší než obvykle.

Do 13.4. máte šťastné obdobie na nákupy i predaj a vôbec na finančné otázky. Tiež sa budete ľahšie vyjadrovať a všetko vôkol seba vnímať a je to vhodné obdobie aj na cestovanie.

Do 21.3. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Do 11.3. vám Mars prináša viac odvahy a energie a tiež športovú bojovnosť, budete mať dostatok sily na fyzicky namáhavé akcie.
Celý marec je dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky.

Od 26.2. máte viac šťastia v láske, drobných daroch, ako aj zdar pri nákupe pekných vecí, šperkov, bižutérie, šiat, módnych doplnkov, kozmetiky, umeleckých predmetov a luxusného tovaru.

Vo veciach lásky stále neriskujte. Berte lásku ako citový vzťah, prepletený aj sexom aj milými prekvapeniami aj krásnymi spoločnými zážitkami.

Od 6.2.  - prichádza dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky vôbec.

Celý február - môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie, odvahy a tiež športovej bojovnosti.

Od 2. až do 25.2.  - máte menej priaznivé obdobie na lásku, môžete pociťovať prehnanú milostnú náklonnosť. Ste vlastníckejší a žiarlivejší než inokedy.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár