10/10

USB Hry Zima - 50 HIER pre deti

Interaktívne vzdelávanie z ABC školičky pre vaše detičky
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Škorpión všeobecne

  • Autor: veštimesi   |   15583 čítaní / zobrazení

Základné informácie o druhom vodnom znamení zverokruhu Škorpión

Niektorí Škorpióny starostlivo strážia svoje city a nechcú ich dávať najavo. Pretože však v sebe ukrývajú veľmi hlboké zážitky a sú veľmi zraniteľní, skôr či neskôr vyjdú ich city na povrch a na veľké prekvapenie a zdesenie aj ich najbližších, prepuknú v plnej sile ako výbuch sopky. Treba s nimi zaobchádzať obzvlášť citlivo, pretože aj malá výčitka alebo udalosť, ktorú väčšina ľudí nepociťuje ako problém, im môže spôsobiť nepredstaviteľnú bolesť a duševné trápenie.
 
Taký človek čoraz viac skrýva pred okolím svoje city, snaží sa ich potlačiť a nakoniec obrovskú deštruktívnu energiu, ktorá sa vo vnútri Škorpióna hromadí, z ničoho nič vyventiluje v podobe nepríčetnej zúrivosti a zlosti. Túto obrovskú citlivosť a energiu je vhodné uvoľňovať predovšetkým umením a tvorivou prácou. Potom bude Škorpión spokojný a vyrovnaný. Škorpiónov je možné výborne ovplyvňovať hudbou, tá preniká rýchlo a účinne do ich sŕdc a dokáže okamžite upokojiť ich dušu. Škorpióny sa zaujímajú o všetko tajomné a záhadné.
 
Zdravotné problémy, ktoré najviac trápia toto vodné znamenie, súvisia so silným nervovým vypätím. Škorpióny mávajú emočné ťažkosti, trpia zápalmi močového mechúra, majú problémy s pohlavnými orgánmi, majú sklony k cystám a k zápche.
 
Ľudia narodení v tomto znamení sa najlepšie uplatnia v takých povolaniach, kde môžu zužitkovať prednosti svojho znamenia, t.j. tvorivý potenciál. Bývajú z nich vynikajúci umelci – najčastejšie hudobníci. Škorpiónom vyhovujú také povolania, kde môžu uplatniť svoju charizmu, môžu z nich byť výborní manažéri a díleri, pretože majú schopnosť získavať ľudí na svoju stranu, pre niečo ich nadchnúť a potom nimi manipulovať. Môžu sa uplatniť aj v reklame. Zo Škorpiónov bývajú tiež výborní vedúci pracovníci, spisovatelia, často ovládajú mágiu a môžu z nich byť vynikajúci iluzionisti.

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Pridať komentár