6/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Vodnár čili horoskop 2016

  • Pridané: 29.12.2015   |   Autor: veštimesi   |   2882 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre vodnára z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 7. do 31.12. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dáva vám veľa šarmu, krásy i príťažlivosti pre opačné pohlavie, pribudnú drobné darčeky a pozornosti a tiež dámske návštevy. Tento čas je vhodný aj na zariaďovanie bytu.

Od 13.11. do 2.12. máte priaznivé obdobie na nákupy, obchod aj cestovanie. V tomto čase sa vám darí aj vo vede a výskume, na konferenciách, pri spisovateľskej, redaktorskej i v pedagogickej činnosti.

Od 9.11. do 19.12. prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, priamo vašim znamením, zvyšuje síce riziko zranení, ale v dobrom ovláda sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov a väčšie nadšenie pri milovanie. Tak to využite!

Od 25.10. do 12.11. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!

Od 18.10. do 11.11. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.


Od 8. do 24.10. je ďalšie dobré obdobie na nákupy, kedy lepšie vnímate i vyjadrujete sa. Je to čas vhodný aj na cestovanie a lepšie sa vám i študuje.

Od 23.9. do 17.10. sa vás môže zmocniť neovládateľná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkov, kedy máte menej priaznivé obdobie na lásku.

Od 30.8. do 22.9. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 2.8. do 27.9. máte viac energie a odvahy, ba i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročné výkony. Ľahšie presadíte svoje projekty a nápady.

Od 14. do 31.7. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje. Pozor na zlodejov a podvody, chráňte si svoj majetok!

Od 12.7. do 5.8. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sú napätejšie milostné vzťahy, viac žiarlivosti a neopätovanej lásky.

Od 13. do 29.6. je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 28.5. do 1.8., vyše dvoch mesiacov v kuse, je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, čiže aj menej sústredení. Môžete ľahšie podľahnúť epidémii. Dávajte si pozor na svoje zdravie.
 
Od 24.5. do 17.6. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 30.4. do 23.5. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ste vlastníckejší a žiarlivejší ako obvykle. V tomto čase pociťujete až prehnanú milostnú náklonnosť. Vaša láska nemusí byť opätovaná. Milostné vzťahy sú napätejšie.

Od 6.4. do 12.6., vyše dvoch mesiacov v kuse, pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, zlodejov a podvody. Chráňte si svoj majetok!

Od 6. do 29.4. máte ďalšie dobré obdobie na lásku, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 22.3. do 5.4. sú dobré termíny na nákupy a cestovanie. Môžete očakávať viac návštev, väčší príliv peňazí, úspechy v štúdiu a v literárnej oblasti.

Od 6.3. do 27.5., vyše 2 a pol mesiaca v kuse, vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie. Vaša aktivita sa uberá v tomto čase správnym smerom.

Od 17.2. do 12.3. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 14.2. do 5.3. prejde priamo vašim znamením Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania i dorozumievania sa s inými, čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie a cesty. Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev i listov. Celkovo okolo vašich narodenín sa rozvíri hladina záujmu.

Od 21.1. do 18.2. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 4.1. do 5.3., vyše dvoch mesiacov v kuse, je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 2. do 9. 1 máte výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie a podpisovanie zmlúv, tiež na štúdium, písanie, komunikovanie a návštevy.
 
Od 1. do 23.1. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.
 
Od 1. do 3.1. vám Mars prináša viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár