8/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Vodnár čili horoskop 2015

  • Pridané: 30.12.2014   |   Autor: veštimesi   |   1858 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre rakov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 30.do 31.12. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie a harmóniu v živote. Možné sú i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 5. do 29.12. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ste vlastníckejší a žiarlivejší ako obvykle. V tomto čase pociťujete až prehnanú milostnú náklonnosť. Milostné vzťahy budú napätejšie.

Od 13.11. do 31.12. vám Mars prináša veľa energie a odvahy, tiež športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy.

Od 21.11. do 9.12. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

 Od 9.11. do 4.12. je ďalšie priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne si ju vytvoríte sami.

Od 2. do 20.11. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 1.9. do 9.10. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 28.8. do 1.11., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte priaznivé obdobie na nákupy, predaj, podnikanie a vyjednávanie, ale i cestovanie a štúdium.

Od 10.8. do 24.9. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, čiže aj menej sústredení. Môžete ľahšie podľahnúť epidémii. Dávajte si pozor na svoje zdravie.

Od 24.7. do 7.8. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 6.6. do 18.7. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sú napätejšie milostné vzťahy, viac žiarlivosti a neopätovanej lásky.

Od 12.5. do 24.6. využite čas na upevnenie fyzickej kondície, doprajte si šport a fyzickú aktivitu. V tomto období máte viac energie, odvahy i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročnejšie výkony.

Od 1.5. do 8.7. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 15.4. do 30.4. buďte opatrní na veľké nákupy, investície i jednania. Nie je dobré obdobie na merkúrovské otázky. Pozor na doklady, osobné veci a dôveryhodnosť cudzích ľudí.

Od 12.4. do 7.5. je ďalšie dobré obdobie na harmóniu a lásku. Vydaria sa stretnutia s dámami, umelcami a tiež budú úspešné všetky randenia.

Od 1.4. do 11.5. si vyžaduje čas najviac opatrnosti na cestách i pri športe, kedy ľahšie podľahnete epidémii či infekčnému ochoreniu a bude zvýšené riziko zápalových a horúčkových ochorení, prípadne i infarktových situácií a fyzických zranení.

Od 31.3. do 14.4. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 19.3. do 11.4. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ste vlastníckejší a žiarlivejší ako obvykle. V tomto čase pociťujete až prehnanú milostnú náklonnosť.

Od 21.2. do 18.3. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.
 
Od 20.2. do 31.3. využite čas na upevnenie fyzickej kondície, doprajte si šport a fyzickú aktivitu.
V tomto období máte viac energie, odvahy i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročnejšie výkony. V prípade prepracovania sa však môže objaviť chronická choroba.

Od 21.1. do 18.2. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 5.1. do 12.3., vyše dvoch mesiacov v kuse, je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 4. do 27.1. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými.
Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 1. do 12.1. prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamenímv dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár