10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Vodnár čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1260 čítaní / zobrazení
Od 8. do 31.12. je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie, kedy vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti.

Od 5. do 23.12.
prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 8.10. do 5.11. prichádza ďalšie dobré obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 30.9. do 4.12. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Vaše deti, knihy, cestovanie, koníčky i miláčikovia vás budú stáť viacej než ste predpokladali. Nuž ale, budete to mať, alebo si požičiate! Pri nákupoch a na cestách pozor na zlodejov!

Do 14.10. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť.

Od 11.9. do 7.10. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sa vás môže zmocniť neovládaná milostná náklonnosť a tiež túžba po kulinárskych a alkoholických pôžitkoch. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Celý september je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť.

Od 17.8. do 10.9. prichádza ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu, kedy sú možné malé darčeky a viac ženskej i umeleckej spoločnosti.

Od 9. do 23.8. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy treba dávať pozor na omyly, krádeže a podvody, tiež na nevýhodné cesty, nákupy a jednania.

Od 28.6. do 22.7. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sa vás môže zmocniť neovládaná milostná náklonnosť a tiež túžba po kulinárskych a alkoholických pôžitkoch. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 1.6. do 13.7. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Termíny môžu signalizovať aj chirurgický zákrok.

Od 16. do 31.5. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, ba aj na zlodejov a podvody. Ak ste poistení, škodovať nebudete.

Od 10.5. do 2.6. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.

Celý máj môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť.


Od 15.4. do 9.5. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sa môžete zamilovať a vaša láska nemusí byť opätovaná. V tomto čase môžete pociťovať až prehnanú milostnú náklonnosť. Môžete byť žiarlivejší a vlastníckejší než obvykle.

Od 14.4. do 1.5. prichádza dobré obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba.


Do 19.4. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie, odvahy a tiež športovej bojovnosti. Toto objednanie môže signalizovať aj prípadný chirurgický zákrok. U starších v prípade prepracovania sa môže objaviť chronická choroba.

Do 15.4. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.


Od 22.3. máte priaznivé obdobie na lásku, umenie a harmóniu v živote. Možné sú aj malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 12.3. pocítite príliv energie a odvahy. Je to činorodý čas na prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport. V tomto období sa tiež upevňuje a zlepšuje zdravie. Prípadný chirurgický zákrok sa vydarí. Tak to využite!

10.2. prichádza dôležitý Nov pre Vodnára. Vhodná doba na zmenu k lepšiemu. Premyslite si, čo chcete vo svojom živote zmeniť.

Od 2. až do 25.2. -  prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár