8/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Váhy horoskop na rok 2013

  • Pridané: 01.02.2013   |   Autor: veštimesi   |   1558 čítaní / zobrazení
Čo vám sľubujú Hviezdy v roku 2013?
 
Pripravte sa na vydarený rok, aj keď plný nástrah.
Od vášho postoja bude závisieť vaše sebauspokojenie.
Postavte sa k veciam zodpovedne a čelom, neutekajte od problémov, riešte ich včas.
Kvôli nerozvážnosti by ste mohli stratiť to, na čom vám veľmi záleží.
 
Váš život je najlepší, ak je všetko v harmónii. Život svetský i duchovný, fyzický i psychický. Na to v priebehu tohto roka pamätajte a všetko pôjde ako po masle.
Prvý aspekt trinusu Marsa a Jupitera je mimoriadne priaznivý, pretože prináša šťastie a radosť. Po novom roku preto vôbec neplánujte veľké predsavzatia, pretože by vám vydržali len niekoľko dní, maximálne týždňov.
Už 7.januára sa dostáva Mars so Saturnom do kvadratúry a novoročná pohoda vezme za svoje. Vy by ste mali mať konštantnejšiu náladu a tým budete mať nad ostatnými výhodu. Vydržať to však nebude ľahké.
Až do februára sa to pokúste natrénovať a potom sa uvidí. Čaká vás síce veľa práce, ale príde aj na zábavu.
 
4.februára sa do hromadnej konjukcie dostanú Merkúr, Mars a Neptún a táto konštelácia bude vyžadovať koncentrovanosť a úzke zameranie na jeden cieľ. Pokiaľ si nebudete istí, či toto zadanie spĺňate, tak sa radšej do ničoho komplikovaného nepúšťajte a radšej takticky vyčkajte do jari.
 
Na začiatku marca sa v Rybách stretne päť planét a koncentrácia s usilovnosťou sa stane základným predpokladom k úspechu. Nikam sa neponáhľajte a radšej dvakrát merajte a raz režte. Musíte si byť istí úspechom, inak by to bolo len zbytočné plytvanie silami.
 
Na jar ovládne oblohu Boží prst, duchovná konštelácia vytvorený Jupiterom, Saturnom  a Plutom. Prichádza s prvým jarným dňom a vydrží až do konca marca. Jej účinky na vás môžu byť veľké, ale vďaka tomu, že nebývate konfliktní a nerobíte na ľudí okolo podrazy, môžete  z toho profitovať.
 
V apríli sa pokúste nájsť duševnú rovnováhu a pracujte ako to len najlepšie pôjde. Aktivitu musíte udržať do konca júna, pretože to bude obdobie, kedy sa vám najlepšie môže dariť presadzovať vaše myšlienky, ale môžete sa presadiť aj vy sami.
 
V máji nebude veľmi čas na lásku a pokiaľ sa aj nejaký nájde, nemusí viesť k úspechu. Veľa konštelácii naruší vzťahy a dokonca sa medzi zamilovanými môžu objaviť aj hádky či rozchody.
 
na začiatku augusta  je príležitosť na milostné hranie. Sextil Venuše a Marsu nie je v astrológii nadarmo nazývaný ako aspekt zamilovanýchmá účinky na všetky znamenia a práve na vás, tie najväčšie.
 
Práve preto sa pokúste žiť naplno a pokojne si pretiahnite dovolenku cez september až do doby, kedy sa ujmete svojej vlády.
Prvé konflikty so svojimi milostnými partnermi sa objavia na začiatku októbra, kedy vaša planéta Venuša vstúpi do znamenia Škorpión.
 
Istá miera nervozity vo vás pretrváva až do konca novembra, čo síce nevypadá vábne, ale v istom zmysle je to pre vás záchrana. V období vlády Škorpióna budete ostražitejší a tak nenarobíte takmer žiadne osudové chyby. Pamätajte však na slovko „takmer“.
 
Pred vianočnými sviatkami sa nesnažte dohnať zameškané a hlavne to, čo ste nestihli v priebehu roka. Mohli by ste kadečo pokaziť. Pred koncom roka sa ešte môžete nešťastne zamilovať. Každopádne si dávajte pozor na kalorické jedla, alkohol a opatrní buďte aj pri zimných športoch.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár