7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA
horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi
horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
  
 Online status
 QR code
QR code

Váhy čili horoskop 2017

  • Pridané: 26.12.2016   |   Autor: vestimesi   |   2111 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre váhy z veštimesi
Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2017.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 26. do 31.12. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.

Od 1. do 25.12. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov. Možné sú i malé darčeky a viac ženskej či umeleckej spoločnosti.

Od 6.11. do 31.12. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 22.10. do 8.12. prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe. Zvyšuje vašu podráždenosť, ale dáva aj viac odvahy a chuti do života a všetkých aktivít, čo zvyšuje nádej na úspech.

Od 14.10. do 7.11. prechádza Venuša, vaša vládkyňa, priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Zvýrazňuje vašu krásu, ako i šance stretnúť či upevniť veľkú lásku. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu.

Od 30.9. do 17.10. Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania a dorozumievania sa s inými prejde priamo vašim znamením, čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie a cesty. Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev i listov. Celkovo sa okolo vašich narodenín rozvíri hladina záujmu.

Od 22.9. do 23.10. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 1. do 9.9. máte šťastné obdobie na nákupy, predaj i cestovanie, podpisovanie zmlúv, vyjednávanie a štúdium.

Od 26.8. do 19.9. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 1. do 25.8. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si doprajete a miniete na seba, svojich miláčikov i maznáčikov viac ako inokedy, čo ale neskôr môžete ľutovať.

Od 21.7. do 4.9. máte viac energie a odvahy, ba i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročné výkony. Ľahšie presadíte svoje projekty a nápady.

Od 6. do 25.7. máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba.
 
Od 5. do 31.7. máte ďalšie dobré obdobie na láskou, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 21.6. do 5.7. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sú možné výdavky na spoločenské akcie, na deti či partnera. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Cesty a vybavovanie radšej odložte. 

Od 7. do 20.6. je ďalšie priaznivé obdobie na nákupy, predaj, čítanie, štúdium i cestovanie. Máte lepší postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.

Od 5.6. do 20.7. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách, kedy ste nervóznejší a podráždenejší a aj menej sústredení. Ľahšie môžete podľahnúť epidémii, zápalovým, infekčným a horúčkovým ochoreniam. Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.

Od 28.4. do 6.6. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 21.4. do 4.6. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.

Od 20.4. do 15.5. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 14. do 31.3. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 7. do 25.2. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 3.2. do 3.4. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.

Od 28.1. do 9.3. si vyžaduje čas najviac opatrnosti na cestách i pri športe, kedy ľahšie podľahnete epidémii či infekčnému ochoreniu a bude zvýšené riziko zápalových a horúčkových ochorení, prípadne i infarktových situácií a fyzických zranení.

Od 13.1. do 7.2. je ďalšie menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Pri nákupe pozor na zlodejov!

Od 4. do 12.1. máte vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody, predaj i študovanie.

Od 1. do 3.1. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.
 
Od 1. do 3.1. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Pozor pri nákupoch na omyly, krádeže a podvody.

 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár