3/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Váhy čili horoskop 2015

  • Pridané: 30.12.2014   |   Autor: veštimesi   |   2065 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre rakov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 30. do 31.12. je ďalšie dobré obdobie na lásku a harmóniu. Silvester aj stretnutia s dámami, umelcami aj všetky rande sa vydaria.

Od 10. do 31.12. je menej hodné obdobie na merkúrovské otázky. V tomto čase pozor pri nákupoch na omyly, krádeže a podvody.

Od 21.11. do 9.12. sú dobré termíny na nákupy a cestovanie. Môžete očakávať viac návštev, väčší príliv peňazí, úspechy v štúdiu a v literárnej oblasti.

Od 13.11. do 31.12. prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, priamo vašim znamením, zvyšuje síce riziko zranení, ale v dobrom ovláda sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov a väčšie nadšenie pri milovanie. Tak to využite!

Od 9.11. do 4.12. prechádza Venuša, vaša vládkyňa, priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu.

Od 23.9. do 23.10. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 1.9. do 9.10. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy môžete očakávať viac pozornosti i darčekov, je to tiež vhodné obdobie na zoznámenie. Aj vám samotným sa darí vkusne obliecť i upraviť a vytvoriť niečo pekné a estetické.

Od 28.8. do 1.11., vyše dvoch mesiacov v kuse, prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje úspechy v nákupoch, pri cestovaní a jednaní s ľuďmi na maximálnu mieru.

Od 10.8. do 24.9. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Tak ju využite!

Od 24.7. do 7.8. máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba.

Od 9. do 23.7. pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, zlodejov a podvody. Chráňte si svoj majetok!

Od 24.6. do 9.8. potlačte agresivitu, nevybuchnite, ani slovne či fyzicky nikoho nenapadnite a buďte opatrní. Hrozia zápalové či infekčné ochorenia, kedy sú možné fyzické zranenia pri športe aj na cestách. Vaša zbraň je láska, nie fyzická sila.

Od 6.6. do 18.7. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 12.5. do 23.6. máte viac energie a odvahy, ba i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročné výkony. Ľahšie presadíte svoje projekty a nápady. Tak to využite!

Od 8.5. do 5.6. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 1.5. do 8.7., vyše dvoch mesiacov v kuse máte vhodné obdobie na nákupy, predaj, jednania, cestovanie, obchody a študovanie.

Od 12.4. do 7.5. je dobré obdobie na lásku, kedy vplyv Venuše vás robí neodolateľnými. Aj dovolenka v tomto čase bude vydarená. U starších sa jedná o viac ženskej spoločnosti, radosti z pekných šiat, doplnkov, z detí, hudby či iného umenia.

Od 31.3. do 14.4. pozor na omyly, podvody a krádeže. Máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky.

Od 21.2. do 18.3. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.
 
Od 20.2. do 31.3. sa kroťte. Máte zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách.
V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, menej sústredení a ľahšie môžete podľahnúť epidémii. Bude zvýšené riziko zápalových, infekčných a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a za volantom.

Od 5.1. do 12.3., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody, predaj i študovanie.

Od 4. do 27.1. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov,
ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 1. do 12.1., môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak ju využite!

Od 1. do 4.1. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Pozor pri nákupoch na omyly, krádeže a podvody.

Od 1. do 3.1. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár