9/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Strelec horoskop na rok 2013

  • Pridané: 01.02.2013   |   Autor: veštimesi   |   1578 čítaní / zobrazení
Čo vám sľubujú Hviezdy v roku 2013?
 
Prichádza pozoruhodný rok, kedy nebudete mať núdzu o nové výzvy a možnosti.
Nebudete vedieť, čo skôr.
Pokiaľ vsadíte na  disciplínu, rozvahu a zmysel pre povinnosť, zaslúžený úspech sa určite dostaví.
Tiež sa vám splnia aj tajné priania.
 
Do Nového roka vchádzate s veľkou chuťou do života. Postavenie planéty Mars s vašim Jupiterom vás bude povzbudzovať. Mali by ste však svoje plány mierniť a svoje strategické úsilie presunúť až do polovice januára, kedy získate správnejší pohľad na svet. Zamerajte sa hlavne na vzťahy, ak je treba, udobrite si partnera a tiež tak postupujte aj v práci. Ak chcete niečo dokázať, budete potrebovať aj svojich kolegov.
 
Vo februári sa ešte nikam nežeňte, radšej dôkladne plánujte a všetko si pomaly vyjasňujte. Bola by škoda premárniť čas premýšľaním nad hlúposťami.
 
Výborné nápady a optimálny čas na správny záber prichádzajú v marci. Signálom pre tvorenie a aktivitu by malo byť pre vás zhromaždenie piatich planét v znamení Rýb. Mali by ste sa zamerať len na jediný cieľ a tomu sa aj naplno venovať. Horlivosť však nebude na mieste, pretože príde preverenie v podobe tzv. Božieho prstu na začiatku jari, kedy sa do konjukcie postavia Jupiter, Saturn a Pluto. A tieto planéty nenechávajú nič na náhodu a vedia všetky neprávosti každému spočítať. Keďže však jednáte väčšinou s každým na rovinu a fér, tak sa vás táto „pomsta“ planetárnej konfigurácie týkať zrejme nebude.
 
V apríli už ťažte z výborných vzťahov, ktoré ste si vybudovali vo svojom okolí. Nechajte si pokojne aj poradiť od svojich blízkych, priateľov a známych, len sa nedajte ovplyvniť. Vaše myšlienky a plány bývajú dobré, tak ich nemusíte veľmi meniť.
 
Menšie zakolísanie či zaváhanie prichádza v máji, kedy zažijete menšiu krízu v osobnom či milostnom živote. Nezúfajte, nič netrvá večne a každé nešťastie je len prechodné.
 
Jún je najdôležitejším mesiacom v roku, kedy by ste mali byť plní sily. Veľa komplikovaných hviezdnych aspektov síce podporí vaše nápady a výkony, ale môže vyvolať aj napätie medzi ľuďmi. Zachovajte si pevné nervy a ťažte z každej situácie. Je viac než isté, že sa na vás budú obracať ľudia o pomoc či rady.
 
V júli si zvoľte svoju vlastnú cestu životom. V citovej oblasti nemusí byť na ružiach ustlané, ale kto vie. Sami poznáte, kam vás to potiahne.
 
V auguste si užívajte prázdniny, dovolenky, relax. Venujte sa rodine, deťom, prieteľom a svojim koníčkom.
 
V septembri sa zamerajte na svoj milostný život, určite neoľutujete.
 
V októbri prichádzajú zaujímavé možnosti a nie len v práci. Nebojte sa rozhodovať, môžete si robiť, čo len chcete. Užívajte si pokoj až do vlády Škorpióna.
 
V novembri sú možné ťažkosti, pretože Škorpión štípe. Nenechajte sa však vyviesť z miery a choďte si stále svojou cestou. Nech je vašou prioritou to, čo ste začali na začiatku roka.
 
Vo vašej vláde si užívajte pohodu. Vyhýbajte sa hádkam a nenechajte sa zbytočne vyprovokovať. Dobré vzťahy sú pre vás nado všetko. A na konci roka to bude platiť dvojnásobne, pretože napätie medzi ľuďmi môže stúpať.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár