10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Strelec čili horoskop 2017

  • Pridané: 26.12.2016   |   Autor: vestimesi   |   2049 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre strelca z veštimesi
Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2017.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 1. do 25.12. Venuša prejde vašim znamením a ešte viac zvýrazní vašu krásu, šarm, ako i šance stretnúť či upevniť veľkú lásku.

Od 22.11. do 21.12. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 5.11. do 31.12. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Je to vhodné obdobie na podpisovanie zmlúv, predaj, cestovanie a výhodné nákupy. Celkovo sa okolo vašich narodenín rozvíri hladina záujmu.

Od 23.10. do 8.12. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tieto termíny vám prinášajú viac duševnej aj telesnej pohody a sú vhodné na organizovanie rôznych ciest a podujatí.

Od 14.10. do 7.11. je ďalšie dobré obdobie na harmóniu a lásku. Vydaria sa stretnutia s dámami, umelcami a tiež budú úspešné všetky randenia.

Od 30.9. do 17.10. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 20.9. do 13.10. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.


Od 10. do 29.9. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 5.9. do 22.10. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, čiže aj menej sústredení. Môžete ľahšie podľahnúť epidémii. Dávajte si pozor na svoje zdravie. Budete mať zvýšené riziko zápalových, infekčných a horúčkových ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a za volantom. Tak sa kroťte! Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.

Od 1. do 9.9. sú dobré termíny na nákupy a cestovanie. Môžete očakávať viac návštev, väčší príliv peňazí, úspechy v štúdiu a v literárnej oblasti.

Od 26.8. do 19.9. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia. Môžete očakávať drobné darčeky. Je to vhodné obdobie na zoznámenie, ale aj na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, návštevu divadiel a koncertov. Počítajte s častejšími návštevami a umeleckou spoločnosťou.

Od 26.7. do 30.8. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Pozor pri nákupoch na omyly, krádeže a podvody.

Od 21.7. do 4.9. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.

Od 6. do 25.7. sú dobré termíny na nákupy a cestovanie. Môžete očakávať viac návštev, väčší príliv peňazí, úspechy v štúdiu a v literárnej oblasti.
 
Od 5. do 31.7. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. 

Od 7. do 20.6. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 28.4. do 6.6. máte šťastné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.


Od 21.4. do 4.6. sa oplatí ešte držať na uzde svoju výbušnosť. Môžete byť podráždenejší a nervóznejší ako obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 20.4. do 15.5. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 4. do 27.4. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 14. do 31.3. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 26.2. do 13.3. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 7. do 25.2. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 4.2. do 3.4., až dva mesiace v kuse, je šťastné obdobie na harmóniu a lásku. Vydaria sa stretnutia s dámami, umelcami a tiež budú úspešné všetky randenia.

Od 28. 1. do 9.3. pocítite príliv energie a odvahy. Je to čas vhodný na činorodú prácu, organizovanie rôznych podujatí, na aktívny odpočinok, turistiku i šport, kedy máte viac duševnej a telesnej pohody.

Od 4.1. do 3.2. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.
 
Od 4. do 12.1. prejde priamo vašim znamením Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania i dorozumievania sa s inými, čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie a cesty. Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev i listov.

Od 1. do 27.1. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. Ak lyžujete, pozor na pády a prípadné zlomeniny.
 
Od 1. do 3.1. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár