6/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Strelec čili horoskop 2016

  • Pridané: 29.12.2015   |   Autor: veštimesi   |   2704 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre strelca z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 20. do 31.12. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 8. do 31.12. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 21.11. do 21.12. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 12.11. do 2.12. Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania a dorozumievania sa s inými prejde priamo vašim znamením, čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie a cesty. Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev i listov. Celkovo sa okolo vašich narodenín rozvíri hladina záujmu.

Od 9.11. do 19.12. máte viac energie, odvahy, ba i športovej bojovnosti. Toto obdobie vám prináša viac duševnej i telesnej pohody, kedy môžete organizovať rôzne podujatia a cesty. Nikto vás nebude vyrušovať a ani vy nebudete nikoho dráždiť.

Od 18.10. do 11.11. prechádza Venuša vašim znamením a ešte viac zvýrazní vašu krásu, šarm, ako i šance stretnúť či upevniť veľkú lásku.

Od 8. do 24.10. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 30.8. do 22.9. máte opäť šťastné obdobie na lásku i na umeleckú činnosť, na výrobu, nákup i predaj pekných vecí. Je to tiež vhodné obdobie na zásnuby či uzavretie sobáša. Pre starších viac ženskej či umeleckej spoločnosti, drobné darčeky a pozornosti, radosť z detí, priazeň okolia a zvýšenú vnímavosť na krásu.

Od 6. do 29.8. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc. Možné sú milostné i manželské konflikty.

Od 2.8. do 27.9. prechádza priamo vašim znamením bojová planéta Mars, ktorá zvyšuje vašu podráždenosť, ale dáva aj viac odvahy a chuti do života, športovania, sexu a všetkých aktivít, ktoré zvyšujú nádej na úspech. Súperove sily musíte dobre odhadnúť, aby ste neprehrali.
 
Od 1.8. do 7.10., vyše dvoch mesiacov v kuse, odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 14. do 31.7. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu, písaniu i cestovaniu.

Od 12.7. do 5.8. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti. I vám samotným sa darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť a upraviť.

Od 13. do 29.6. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 24.5. do 17.6. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.

Od 6. do 29.4. máte šťastné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 22.3. do 5.4. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 13.3. do 5.4. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.


Od 6.3. do 27.5., vyše 2 a pol mesiaca v kuse, prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením, dodáva viac odvahy a chuti do života a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.
 
Od 6. do 21.3. pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, zlodejov a podvody. Chráňte si svoj majetok!

Od 17.2. do 12.3. je ďalšie dobré obdobie na harmóniu a lásku. Vydaria sa stretnutia s dámami, umelcami a tiež budú úspešné všetky randenia.

Od 14.2. do 5.3. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 2. do 9.1. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.
 
Od 1. do 23.1. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.
 
Od 1. do 3.1. pocítite príliv energie a odvahy. Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport, kedy máte viac duševnej a telesnej pohody.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár