4/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Strelec čili horoskop 2015

  • Pridané: 30.12.2014   |   Autor: veštimesi   |   1679 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre rakov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 30.do 31.12 prejde vašim znamením Venuša a ešte viac zvýrazní vašu krásu a šarm, ako i šance stretnúť či upevniť veľkú lásku.

Od 23.11. do 21.12. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 21.11. do 9.12. prechádza Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania i dorozumievania sa s inými,  priamo vašim znamením, kedy sa vám budú sypať peniaze či pozvania na návštevy, listy a hostia plným prúdom. V tomto čase rozmýšľate praktickejšie než obvykle a máte jasnejší rozum i myšlienky, ste cieľavedomejší a zlepšuje sa aj váš organizačný talent. Tiež je to vhodné obdobie na nadviazanie známostí.

Od 13.11. do 31.12. máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 9.11. do 4.12. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 10.10. do 8.11. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ste vlastníckejší a žiarlivejší ako obvykle. V tomto čase pociťujete až prehnanú milostnú náklonnosť.

Od 25.9. do 12.11. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 1.9. do 9.10. je dobré obdobie na lásku, kedy vplyv Venuše vás robí neodolateľnými. Tiež je priaznivé obdobie aj na umeleckú činnosť, na výrobu, nákup či predaj pekných vecí. Tiež sú to vhodné termíny na zásnuby i uzavretie sobáša.

Od 28.8. do 1.11., vyše dvoch mesiacov v kuse, prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 10.8. do 24.9. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.

Od 8. do 27.8. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 24.7. do 7.8. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.
 
Od 19. do 31.7. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 6.6. do 18.7. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 12.5. do 24.6. buďte opatrní. Hrozia zápalové či infekčné ochorenia, kedy sú možné fyzické zranenia pri športe aj na cestách.

Od 1.5. do 8.7. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 12.4. do 7.5. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 31.3. do 14.4. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 13. do 30.3. nebuďte dôverčiví a dajte si pozor na zlodejov a podvodníkov. Máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 21.2. do 18.3. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.
 
Od 20.2. do 31.3.
môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite!

Od 28.1. do 20.2. je menej priaznivé obdobie na lásku,
kedy máte sklony míňať veľa peňazí na pekné veci, ktoré však nebudú mať pre vás až taký význam.

Od 12.1. do 19.2. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách.


Od 5.1. – 12.3., vyše dvoch mesiacov v kuse,  prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 4. do 27.1. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale aj pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 1.1. do 11.1. vám Mars prináša viac energie a odvahy, prípadne i športovej bojovnosti
. Vaša aktivita sa v tomto čase uberá správnym smerom.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár