6/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Strelec čili horoskop 2014

  • Pridané: 02.01.2014   |   Autor: veštimesi   |   1774 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre strelcov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2014.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 5. do 31.12. máte viac energie, odvahy, ba i športovej bojovnosti. Toto obdobie vám prináša viac duševnej i telesnej pohody, kedy môžete organizovať rôzne podujatia a cesty.

Od 28.11. do 16.12. Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania a dorozumievania sa s inými prejde priamo vašim znamením, čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie a cesty.
Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev i listov.
Celkovo sa okolo vašich narodenín rozvíri hladina záujmu.

Od 23.11. do 21.12. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

 
Od 17.11. do 10.12 . Venuša prejde vašim znamením a ešte viac zvýrazní vašu krásu, šarm, ako i šance stretnúť či upevniť veľkú lásku.


Od 11.10. do 8.11. máte priaznivé obdobie na nákupy, predaj, podnikanie a vyjednávanie, ale i cestovanie a štúdium.

Od 30.9. do 23.10. je dobré obdobie na lásku, kedy vplyv Venuše vás robí neodolateľnými.
Dovolenka v tomto čase bude vydarená. U starších sa jedná o viac ženskej spoločnosti, radosti z pekných šiat, doplnkov, z detí, hudby či iného umenia.

Od 13.9. do 26.10. prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, priamo vašim znamením, zvyšuje síce riziko zranení, ale v dobrom ovláda sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov a väčšie nadšenie pri milovanie.
Tak to využite!

Od 6. do 29.9. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku,
môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.
 
Od 2. do 27.9. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, 
kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 16.8. do 1.9. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky,
kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!
 
 Od 12.8. do 5.9. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.
Môžete očakávať drobné darčeky. Je to vhodné obdobie na zoznámenie, ale aj na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, návštevu divadiel a koncertov. Počítajte s častejšími návštevami a umeleckou spoločnosťou.

Od 1. do 15.8. máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Do 26.7. môžete ešte podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Termíny môžu signalizovať aj chirurgický zákrok.

Od 23.6. do 18.7. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.
 
Od 17.6. do 13.7. pozor na zlodejov a na podvodníkov!
Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.


Od 8. do 28.5. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov! Nebuďte dôverčiví!
 
Od 3. do 28.5. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu,
tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.


Od 6.4 do 2.5. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.
 
Od 8. do 23.4. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 18.3. do 7.4. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy by ste mali kupovať len to najnevyhnutnejšie. Pozor na zlodejov a podvodníkov. Nebuďte dôverčiví.

Od 6.3. do 5.4. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 13.2. do 17.3. máte ďalšie vhodné obdobie na nákupy, predaj, návštevy a cestovanie, štúdium i písanie.
 
Od 1. do 12.2. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie. Pozor na zlodejov a podvodníkov. Nebuďte dôverčiví!

Od 12. – 31.1. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 1.1. do 26.7., vyše polroka v kuse, môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Toto obdobie vám prináša viac duševnej aj telesnej pohody a je vhodné na organizovanie rôznych podujatí a ciest.


    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár