5/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Strelec čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1154 čítaní / zobrazení
Od 8. do 31.12. je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie, kedy vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti.

Od 5. do 23.12., prejde priamo vašim znamením Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania i dorozumievania sa s inými, čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie a cesty. Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev i listov. Celkovo okolo vašich narodenín sa rozvíri hladina záujmu.

Od 23.11. do 21.12. prechádza Slnko priamo vašim znamením.Využite svoju vládu naplno!

Od 15.10. do 7.12. sa oplatí ešte držať na uzde svoju výbušnosť. Môžete byť podráždenejší a nervóznejší ako obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 8.10. do 5.11. prechádza Venušadruhýkrát tento rok priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými. Aj dovolenka v tomto čase bude isto o láske.

Do 14.10. sú vhodné dni na organizovanie rôznych podujatí a ciest, kedy vám vplyv Marsu prináša viac duševnej i telesnej pohody, viac odvahy, energie i športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať fyzicky i športovo náročnejšie výkony.

Od 9. do 29.9. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy, cestovanie a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Celý september sú vhodné dni na organizovanie rôznych podujatí a ciest, kedy vám vplyv Marsu prináša viac duševnej i telesnej pohody, viac odvahy, energie i športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať fyzicky i športovo náročnejšie výkony.


Od 24.8. do 8.9. nebuďte dôverčiví! Pozor na zlodejov, vlamačov a podvodníkov! V týchto termínoch budú nákupy skôr nevýhodné, kupujte len to najnutnejšie!

Od 17.8. do 10.9. máte šťastné obdobie na lásku a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. Pre starších prináša tento aspekt viac ženskej a umeleckej spoločnosti, drobné darčeky a pozornosti, radosť z detí, priazeň okolia a zvýšenú vnímavosť na krásu.

Od 9. do 23.8. je vhodné obdobie na nákupy i predaj, cestovanie, návštevy, štúdium i písanie.

Od 23.7. do 16.8. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. Niekedy sa človek zamiluje práve vtedy, lebo viacej túži po láske. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.

Od 28.6. do 22.7. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 1.6. do 13.7. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 16. do 31.5. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 10.5 do 2.6. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.


Od 14.4 do 1.5. máte vhodné obdobie na nákupy, predaj, ale i návštevy a cestovanie, prípadne štúdium a písanie.

Do 19.4. vám ešte Mars prináša viac odvahy a energie a tiež športovú bojovnosť, budete mať dostatok sily na fyzicky namáhavé akcie. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Do 15.4. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.


Do 13.4. je ešte menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj, ale i návštevy a cestovanie, prípadne štúdium a písanie. V tomto čase sú nevýhodné nákupy, kupujte len to najnevyhnutnejšie.

Od 22.3 máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 12.3. môžete podávať fyzicky náročné a väčšie športové výkony, kedy máte viac energie a odvahy, aj športovej bojovnosti.

Do 21.3. máte menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sú ľahšie možné aj milostné a manželské konflikty, môžete sa zamilovať do iného objektu. Pozor na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní a pití.

Do 11.3. môžete byť ešte nervóznejší a podráždenejší, ukazuje sa byť užitočné držať na uzde svoju bojovnosť. Je to obdobie zvýšeného rizika ochorení, prípadne fyzických zranení pri športe aj na cestách. Buďte opatrní!
Celý marec je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy by ste mali kupovať len to najnevyhnutnejšie. Pozor na zlodejov a podvodníkov. Nebuďte dôverčiví.

Od 26.2. máte menej priaznivé obdobie na lásku, môžete pociťovať prehnanú milostnú náklonnosť. Ste vlastníckejší a žiarlivejší než inokedy.


Je možné, že vás bude chcieť niekto zviesť. Pozor na partnera, vie byť žiarlivý a dá vám to aj pocítiť. Upevňujte si radšej vzťah s vašou láskou.

Od 6.2.  - prichádza menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy by ste mali kupovať len to najnevyhnutnejšie. Pozor na zlodejov a podvodníkov. Nebuďte dôverčiví.

Celý február - pozor na zdravie, na zranenia pri športe či na cestách, máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení.

Od 2. až do 25.2.  - máte šťastie v láske, prichádza viac harmónie, možnosti na zoznámenie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia. Tiež je to vhodné obdobie na zásnuby či uzavretie sobáša,  na výrobu i predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, na návštevu divadiel a koncertov.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár