4/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Ryby horoskop na rok 2013

  • Pridané: 01.02.2013   |   Autor: veštimesi   |   1835 čítaní / zobrazení
Čo vám sľubujú Hviezdy v roku 2013?
 
Nemusíte sa obávať nečakaných pracovných zvratov.
Nadviažete v pokoji na úspechy z minulých rokov.
Vrieť to môže v súkromnom živote, ale aj z napätých situácii vykorčuľujete bez škrabancov na duši.
 
Hneď na začiatku roka sa pokúste krotiť svoje emócie, najmä pozitívne. Chuť stavať vzdušné zámky spôsobí konštelácia Marsu a Jupitera, ktorí ovládnu 4.januára oblohu. Po vynikajúcej nálade tak môžu prísť dni sklamania a možno aj nezdaru. Nesmiete však hádzať flintu do žita. Polovica januára prináša obrat k lepšiemu.
 
Vo februári môže prísť síce sklamanie v citovej oblasti, ale nebude to také zlé, ako sa na prvý pohľad bude zdať. Ďaleko rozvážnejší by ste mali byť v profesionálnom živote. Len ťažko sa môžete dostávať do záberu. Chce to trpezlivo pridávať a prekonávať prekážky.
 
Na začiatku marca by ste nemali trieštiť svoju energiu medzi niekoľko cieľov. Musíte si zvoliť len jeden a to nielen v pracovnom ale i v osobnom živote. V tomto období sa totiž vo vašom znamení zhromaždí päť planét, ktoré vám pomôžu k úspechu.
 
V apríli už samozrejme musíte bezpodmienečne tiež priložiť ruku k dielu.
 
V máji sú možné problémy v láske, ktoré sa vás môžu bytostne dotknúť. Venujte sa radšej pracovnému životu, než citom. Ušetríte si veľa sklamaní a máte šancu niečo dokázať.
 
Komplikovaný jún sa na vás určite nejako podpíše. Tento mesiac sa na oblohe vystrieda niekoľko Veľkých trigón a T –kvadratúr. Bude potrebná dobrá kondícia, sústredenie a chuť k práci, ale hlavne tvorivý prístup k riešeniu pracovných problémov. Všetky problémy sú na to, aby sa riešili. Aj keď vám to môže spôsobiť starosti, dokázať sa to dá. Komu sa to podarí, bude náležite odmenení.
 
Počas leta sa držte svojej intuície. Je pre vás síce lepšie usilovne pracovať, ale pokiaľ budete pociťovať únavu, tak si oddýchnite.  Ale nepokúšajte sa samých seba oklamať, len aby ste sa vyhli pracovným povinnostiam.
 
August sa javí ďaleko pozitívnejší než júl, prináša možnosti v láske všetkým, a vy by ste nemali byť výnimkou.
 
V septembri sa naplno pustite do práce, je to posledný mesiac v roku, kedy sa bude dariť na výbornú.
 
Na začiatku októbra môže priniesť problémy T – kvadratúra Slnka, Uránu a Pluta. Vaša chuť do práce bude nulová a pritom by ste mali pracovať na sto percent. Nič však netreba robiť unáhlene, pretože ešte väčšie nepríjemnosti môžu prísť 8.októbra, kedy vstupuje Venuša do znamenie Škorpión. Počítajte so starosťami v láske, ktoré sa môžu premietnuť aj do vášho citového života.
 
Vládu Škorpióna zvládate dobre a komplikácie v nej nemáte skoro žiadne. Napriek tomu buďte opatrnejší než obvykle. Môžete robiť chyby a tiež sú možné nedostatky v komunikácii s vašim okolím. Všetko vyvrcholí 11.novembra, kedy sa na oblohe objaví konjukcia Merkúra a Neptúna.
 
December si užívajte. Podobne ako ostatné znamenia, už toho veľa nestihnete. Nebude to potrebné, pokiaľ ste si všetko rozdelili do priebehu celého roka.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár