10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Ryby čili horoskop 2017

  • Pridané: 26.12.2016   |   Autor: vestimesi   |   2140 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre ryby z veštimesi
 Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2017.

 Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

 Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?Od 9. do 31.12. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.

Od 2. do 24.12. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. Niekedy sa človek zamiluje práve vtedy, lebo viacej túži po láske. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.

Od 7.11. do 1.12. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti. V tomto čase výhodne nakúpite i predáte všetko, čo je pekné a estetické.

Od 6.11. do 31.12. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 17.10. do 5.11. máte priaznivé obdobie na nákupy, predaj, podnikanie a vyjednávanie, ale i cestovanie a štúdium.

Od 20.9. do 14.10. sa vás môže zmocniť neovládateľná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkov, kedy máte menej priaznivé obdobie na lásku.

Od 10. do 29.9. je menej dobré obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.

Od 5.9. do 22.10. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách, kedy ste nervóznejší a podráždenejší a aj menej sústredení. Ľahšie môžete podľahnúť epidémii, zápalovým, infekčným a horúčkovým ochoreniam. Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.

Od 1. do 26.8. sú zvýraznené účinky Venuše, kedy sú priaznivé termíny na výrobu, nákup i predaj pekných vecí, ako sú šperky, bižutéria, šatstvo, módne doplnky, umelecké predmety, kvety, kozmetika a iné luxusné tovary. Aj vám samotným sa darí vkusne sa upraviť i obliecť. Je to tiež vhodné obdobie na zásnuby a uzavretie sobáša.

Od 26.7. do 30.8. nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je vhodný čas na veľké nákupy, jednania a investície, ktoré sa vám tak skoro nemusia vrátiť. Pozor na zlodejov.

Od 5. do 31.7. máte menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. V nákupoch šperkov a šiat sa radšej obmedzte.

Od 21.6. do 5.7. je ďalšie priaznivé obdobie na nákupy, predaj, čítanie, štúdium i cestovanie. Máte lepší postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.

Od 7. do 20.6. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!
 
Od 6.6. do 4.7. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote​, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.

Od 5.6. do 20.7. máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 16.5. do 6.6. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 21.4. do 4.6. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 3. do 28.4. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými.

Od 1. do 20.4. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 10.3. do 20.4. máte viac energie, odvahy, ba i športovej bojovnosti. Toto obdobie vám prináša viac duševnej i telesnej pohody, kedy môžete organizovať rôzne podujatia a cesty. Nikto vás nebude vyrušovať a ani vy nebudete nikoho dráždiť.


Od 26.2. do 13.3. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje úspechy v nákupoch, v štúdiu, pri cestovaní, obchodovaní a jednaní s ľuďmi na maximálnu mieru. Pridá vám na vtipnosti a výrečnosti a zlepšuje finančné i spoločenské otázky.

Od 18.2. do 20.3. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 13.1. do 7.2. prichádza ďalšie výhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 5. do 12.1. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.
 
Od 3.1. do 3.2. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje váš šarm a pôvab, cit pre krásu a harmóniu, kedy máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, aj pri nákupe všetkých pekných vecí.

Od 1. do 28.1. prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.

 
Od 1. do 4.1. je ešte priaznivé obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky.

 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár