4/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Ryby čili horoskop 2015

  • Pridané: 30.12.2014   |   Autor: veštimesi   |   1781 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre ryby z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 10. do 31.12. je ďalšie dobré obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, podpisovanie zmlúv a tiež študovanie. 

Od 5. do 30.12. vám šťastie v láske praje
. V tomto čase výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.

Od 21.11. do 9.12. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 1. do 20.11. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 10.10. do 8.11. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.

Od 25.9. do 12.11. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.


Od 8. do 27.8. buďte opatrní na veľké nákupy, investície i jednania. Nie je dobré obdobie na merkúrovské otázky. Pozor na doklady, osobné veci a dôveryhodnosť cudzích ľudí.

Od 19. do 31.7. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si doprajete a miniete na seba, svojich miláčikov i maznáčikov viac ako inokedy, čo ale neskôr môžete ľutovať.

Od 9. do 23.7. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 25.6. do 9.8. máte viac energie, odvahy, ba i športovej bojovnosti. Toto obdobie vám prináša viac duševnej i telesnej pohody, kedy môžete organizovať rôzne podujatia a cesty. Nikto vás nebude vyrušovať a ani vy nebudete nikoho dráždiť.

Od 12.5. do 24.6. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, čiže aj menej sústredení. Môžete ľahšie podľahnúť epidémii. Dávajte si pozor na svoje zdravie. Budete mať zvýšené riziko zápalových, infekčných a horúčkových ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a za volantom. Tak sa kroťte! Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.

Od 8.5. do 5.6. vám praje šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež vychutnávania krásy, hudby a umenia. Môžete očakávať drobné darčeky. Je to vhodné obdobie na zoznámenie, ale aj na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, návštevu divadiel a koncertov. Počítajte s častejšími návštevami a umeleckou spoločnosťou.

Od 1.5. do 8.7. je menej dobré obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy radšej odložte alebo obmedzte na minimum.

Od 15. do 30.4. je priaznivé obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, štúdia, vybavovanie úradných i bežných vecí, na listy, návštevy i telefonáty.

Od 12.4. do 7.5. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.

Od 1.4. do 11.5. využite čas na upevnenie fyzickej kondície, doprajte si šport a fyzickú aktivitu. V tomto období máte viac energie, odvahy i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročnejšie výkony.

Od 18.3. do 11.4. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 13. do 30.3. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Je to vhodné obdobie na podpisovanie zmlúv, predaj, cestovanie a výhodné nákupy.

Od 19.2. do 20.3. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!


Od 28.1. do 20.2. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dáva vám veľa šarmu, krásy i príťažlivosti
pre opačné pohlavie, pribudnú drobné darčeky a pozornosti a tiež dámske návštevy. Tento čas je vhodný aj na zariaďovanie bytu.

Od 12.1. do 19.2. vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie. Vaša aktivita sa uberá v tomto čase správnym smerom.

Od 1. do 4. 1 máte výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie a podpisovanie zmlúv.

Od 1. do 3.1. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár