7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Rak horoskop na rok 2013

  • Pridané: 01.02.2013   |   1951 čítaní / zobrazení
Čo vám sľubujú Hviezdy v roku 2013?
 
Môžete prežiť zaujímavé okamžiky, ich zmysel vám však môže najprv unikať.
Ak si zachováte chladnú hlavu a spoľahnete sa len na seba, úspech máte zaručený.
Voči najmladším rodinným príslušníkom prejavíte veľa pozornosti.
 
Šťastný začiatok roka? Ako sa to vezme. Veľmi sa nerozplývajte, aby vám nezamrzol úsmev na perách. Priaznivú konšteláciu vystrieda nepríjemná kvadratúra Marsu a Saturnu, ktorá vyvoláva nervozitu a zhoršenie nálady. Na konci januára môže Spln priniesť eufóriu, zvlášť s náhlou zmenou počasia, ktorá nemusí na vás dobre vplývať. Priaznivé životné výsledky však zaznamenáte, pokiaľ sa budete chovať neutrálne.
 
Február prinesie úľavu, ak si všetko ozrejmíte ako v práci, tak i v kariére, kedy by ste už mali mať vo všetkom jasno. Prekonajte lenivosť, tvortevrhnite sa do plnenia úloh a vašich cieľov. Ničnerobenie a spomínanie na staré dobré časy nie je na mieste.
 
Okrem citového života sa vám v marci bude dariť oveľa lepšie, k čomu vám dopomôžu aj prvé teplé jarné dni. Kľúčovým aspektom bude pre vás zložená konfigurácia Jupitera, Saturnu a Pluta, ktorá sa objaví na oblohe na samom začiatku jari. Tieto planéty vytvoria tzv. Boží prst – duchovnú konšteláciu, ktorá vám pomôže naplno prejaviť vaše ezoterické schopnosti, ale tiež sa môžete aj častejšie a viac mýliť. Konajte dobro, aby sa vám nevrátilo všetko ako bumerang.
 
Jar si naplno užívajte a v apríli sa môžete dočkať v citovom živote aj nejakej sladkej odmeny. Vyhnite sa však zbytočnému flirtovaniu, najmä v období okolo 22.apríla, kedy sa do opozície postaví Venuša so Saturnom a môže vám narobiť vrásky na srdci.
 
Aj keď máj býva lásky čas, tento rok to bude mesiac poctivej práce. Svoje sily si rozvrhnite tak, aby ste čo najviac mohli dokončiť v období svojej vlády, najlepšie do polovice júla.
 
V období vlády Levov sa vám totiž bude nesmierne dariť v láske, čoho by ste mali náležite využiť, a na prácu už nebude ani chuť ani nálada.
 
V auguste dovolenkujte, cestujte a čo najviac odpočívajte, aby ste načerpali potrebné duševné i fyzické sily na pracovný september.
 
V októbri sa môžu naskytnúť nové možnosti v láske, pozor však na priveľký optimizmus. Na prvý pohľad perspektívny vzťah môže stroskotať a vy by ste to mohli neskôr ľutovať. Radšej si dvakrát premyslite svoje kroky v láske.
 
do konca novembra by ste mali usilovne pracovať. Dostanete šancu, ktorú by ste nemali zbytočne premrhať na skúmanie detailov. V období vlády Škorpióna nepodvádzajte, veľa nehovorte a radšej prekvapte svoje okolie vašou snahou. Získate tak nových spojencov, priateľov a tiež nie je vylúčený ani potencionálny partner.
 
Jemne a opatrne vstúpte do posledného mesiaca v roku. Začína totiž novoluním, kedy vás môže kadečo znervózniť a vyviesť z miery. Vianoce si patrične užite ako s jedlom, tak i spitím, pretože na Silvestra by vám mohol už alkohol viac uškodiť ako prospieť.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár