7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Rak čili horoskop 2016

  • Pridané: 29.12.2015   |   Autor: veštimesi   |   3368 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre raka z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 19. do 31.12. máte viac energie a odvahy, ba i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročné výkony. Ľahšie presadíte svoje projekty a nápady.

Od 3. do 31.12. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 13.11. do 7.12. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 25.10. do 12.11. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje. Čas je vhodný aj na cestovanie.

Od 27.9. do 9.11. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách, kedy ste nervóznejší a podráždenejší a aj menej sústredení. Ľahšie môžete podľahnúť epidémii, zápalovým, infekčným a horúčkovým ochoreniam. Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.

Od 8. do 24.10. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, ba aj na zlodejov a podvody. Ak ste poistení, škodovať nebudete.

Od 23.9. do 18.10. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 30.8. do 22.9. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a erotike ako i túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch a miniete zbytočne peniaze na márnosti a rozkoše aj pletky.

Od 6. do 29.8. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia. Ľahšie si vyberiete vkusné šaty, doplnky, šperky, kozmetiku i sami vytvoríte hodnotné umelecké diela.

Od 1.8. do 7.10. , vyše dvoch mesiacov v kuse, je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 30.6. do 13.7. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a spôsobí vydarenú dovolenku, prihrá vám peniaze, šťastné nákupy alebo viac návštev, ciest a telefonátov. Aj pri jednaní a písaní máte v tomto čase najväčšie úspechy.

Od 21.6. do 22.7. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 17.6. do 11.7. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 27.5. do 2.8., vyše dvoch mesiacov v kuse vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie. Vaša aktivita sa uberá v tomto čase správnym smerom.

Od 30.4. do 24.5. vám nanovo šťastie v láske praje. V tomto čase výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.

Od 6.4. do 12.6., vyše dvoch mesiacov v kuse je ďalšie priaznivé obdobie na nákupy, predaj, čítanie, štúdium i cestovanie. Máte lepší postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.
 

Od 6. do 29.4. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 22.3. do 5.4. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy, aj vybavovanie bude dlhšie trvať.

Od 12.3. do 5.4.  sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie, umenia a súladu.


Od 5. do 21.3. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 24.1. do 16.2. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklony míňať veľa peňazí na pekné veci, ktoré však nebudú mať pre vás až taký význam.

Od 9.1. do 13.2. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Cesty, návštevy a vybavovanie radšej odložte. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, na deti či partnera. 

Od 3.1. do 5.3., vyše dvoch mesiacov v kuse vám Mars prináša viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie fyzické výkony a namáhavé akcie.
 
Od 1.1. do 2.1. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách.
 
1.1. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!

 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár