10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Rak čili horoskop 2014

  • Pridané: 02.01.2014   |   Autor: veštimesi   |   2477 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre rakov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2014.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 17. do 31.12. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy nakúpite menej úspešne a aj vybavovanie bude trvať dlhšie.

Od 11. do 31.12. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sú možné milostné i manželské konflikty.
Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.


Od 9. do 27.11 je ďalšie dobré obdobie na nákupy, kedy lepšie vnímate i vyjadrujete sa. Je to čas vhodný aj na cestovanie a lepšie sa vám i študuje.

Od 26.10. do 4.12. môžete byť podráždenejší a nervóznejší., kedy je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií.
Možné sú operácie, prípadne i fyzické zranenia pri športe a na cestách. Buďte opatrní, aby ste nepodľahli epidémii, infarktu či infekčnému ochoreniu. Ukazuje sa držať bojovnosť na uzde.
 
Od 24.10. do 16.11. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dáva vám veľa šarmu, krásy i príťažlivosti
pre opačné pohlavie, pribudnú drobné darčeky a pozornosti a tiež dámske návštevy. Tento čas je vhodný aj na zariaďovanie bytu.

Od 11.10. do 8.11. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy menej úspešne nakúpite a vybavovanie bude trvať dlhšie ako inokedy.

Od 30.9. do 23.10. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.


Od 28.9. do 10.10. ľahšie vnímate a vyjadrujete sa. Máte vhodný čas na merkúrovské otázky, kedy sa lepšie študuje aj cestuje.

Od 6. do 29.9. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť.
V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.
 
Od 3. do 27.9. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie.
V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!

Od 16.8. do 2.9.  je ďalšie dobré obdobie na nákupy, štúdium i cestovanie, kedy ľahšie vnímate aj sa vyjadrujete.

Od 26.7. do 13.9. vám Mars prináša viac odvahy a energie a tiež športovú bojovnosť, budete mať dostatok sily na fyzicky namáhavé akcie. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.
 
 Od 19.7. do 12.8. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými.
Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Do 25. 7. je ešte je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 21.6.
 do 22.7. prechádza Slnko priamo vašim znamením.Využite svoju vládu naplno!


Od 29.5. do 23.6. máte vhodné obdobie na lásku, harmóniu, precítenie krásy, hudbu, umenia a súladu, na zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.
 
Od 29.5. do 17.6. prejde priamo vašim znamením Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania i dorozumievania sa s inými,
čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie, cesty i predsezónnu dovolenku. Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev, telefonátov i listov. Celkovo okolo vašich narodenín sa rozvíri hladina záujmu.


Od 3. do 28.5. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 23.4. do 7.5. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 8. do 22.4.  je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.
 
Od 6.4. do 2.5. máte šťastné obdobie na lásku,
umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 18.3. do 7.4. máte šťastné obdobie na nákupy a predaj a vôbec finančné otázky. Tiež pri jednaní a písaní máte najväčšie úspechy.

Od 1. do 12.2. máte šťastné obdobie na nákupy, predaj i cestovanie  a vôbec na finančné otázky. 

Od 13.1. do 5.3. skoro dva mesiace, prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. Niekedy sa človek zamiluje práve vtedy, lebo viacej túži po láske. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.

Od 1. do 11.1. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!

Od 1.1. do 25.7. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, menej sústredení a ľahšie môžete podľahnúť epidémii. Bude zvýšené riziko zápalových, infekčných a horúčkovitých ochorení. Na druhej strane to môže byť aj pracovná horúčka či zápal, s akým sa púšťate do riešenia nových pracovných problémov. Zápalové ochorenia liečte aj bylinkovými čajíkmi, nie je nutné jesť stále antibiotiká.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár