7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Rak čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1640 čítaní / zobrazení
Od 24. do 31.12. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy menej úspešne nakúpite a vybavovanie bude trvať dlhšie než inokedy.

Od 8. do 31.12. sa oplatí ešte držať na uzde svoju výbušnosť. Môžete byť podráždenejší a nervóznejší ako obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 5.11. do 31.12. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. Niekedy sa človek zamiluje práve vtedy, lebo viacej túži po láske. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.

Od 15.10. do 7.12. vám Mars prináša viac odvahy, energie, športovej bojovnosti, kedy môžete podávať fyzicky náročnejšie výkony.

Od 30.9. do 4.12., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte dobré obdobie na nákupy. V tomto čase sa ľahšie vyjadrujete a lepšie vnímate.

Od 11.9. do 7.10. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými.

Od 24.8. do 8.9. je vhodný čas na cestovanie, kedy sa vám lepšie vníma, vyjadruje i študuje.

Od 17.8. do 10.9. je menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase podľahnete neskrotnej vášni a erotike, ako i túžbe po nápojových a labužníckych pôžitkoch. Tiež zbytočne miniete viac peňazí na rôzne pletky.

Do 8.8. prechádza ešte Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Prináša vydarenú dovolenku, prihráva viac peňazí, šťastných nákupov, viac návštev, ciest i telefonátov. Aj pri jednaní a písaní máte najväčšie úspechy a stávate sa ešte zhovorčivejšími než obvykle

Od 23.7. do 16.8. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými. Aj dovolenka v tomto čase bude isto o láske.

Od 14.7. do 27.8. prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.

Od 3. do 27.6. prechádza Venuša priamo vašim znamením, zvýrazňuje krásu a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými. Aj dovolenka v tomto čase bude isto o láske.

Od 1.6. do 8.8. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Prináša vydarenú dovolenku, prihráva viac peňazí, šťastných nákupov, viac návštev, ciest i telefonátov. Aj pri jednaní a písaní máte najväčšie úspechy a stávate sa ešte zhovorčivejšími než obvykle.

Od 2. do 15.5. máte šťastné obdobie na nákupy a predaj a vôbec finančné otázky. Tiež pri jednaní a písaní máte najväčšie úspechy.

Od 20.4. do 31.5 vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie.

Od 15.4 do 9.5. máte priaznivé obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudbu, umenia a súladu. Je to vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.


Od 14.4. do 1.5 prichádza menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy menej úspešne nakúpite a aj vybavovanie bude trvať dlhšie.


Do 19.4. je ešte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Môžete ľahšie podľahnúť epidémii, infarktu či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste podráždenejší a nervóznejší ako obvykle. Možno však je to len pracovná horúčka a zápal, s ktorým sa púšťate do riešenia nových pracovných problémov. V tomto čase sa ukazuje držať na uzde svoju výbušnosť. Ak ste vážne chorí, berte antibiotiká!

Do 14.4. máte menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej vášni a erotike, ako aj túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch. V obchodoch miniete viac peňazí na zbytočnosti.

Do 13.4. máte šťastné obdobie na nákupy a predaj a vôbec finančné otázky. Tiež pri jednaní a písaní máte najväčšie úspechy.

Od 22.3. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej vášni a erotike, ako aj túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch. V obchodoch miniete viac peňazí na zbytočnosti.

Do 21.3. máte priaznivé obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu.

Do 11.3. vám ešte Mars prináša viac odvahy a energie a tiež športovú bojovnosť, budete mať dostatok sily na fyzicky namáhavé akcie.

Celý marec máte šťastné obdobie na nákupy a predaj a vôbec finančné otázky. Tiež pri jednaní a písaní máte najväčšie úspechy.

Od 26.2. máte priaznivé obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu.

Začína sa dariť v zamestnaní, ak ho vykonávate s radosťou, s čím súvisí aj príliv peňazí, radosti, optimizmu aj zlepšenia zdravia.

Od 6.2.  - máte šťastné obdobie na nákupy i predaj a vôbec na finančné otázky. Tiež sa budete ľahšie vyjadrovať a všetko vôkol seba vnímať a je to vhodné obdobie aj na cestovanie.

Celý február  - vám Mars prináša viac odvahy a energie a tiež športovú bojovnosť, budete mať dostatok sily na fyzicky namáhavé akcie.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár