10/10
 Kalendár z VEŠTIMESI
 HOROSKOPY - ZNAMENIA
horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi
horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
  
web stránky pre materské školy
 Online status
 QR code
QR code

Panna čili hviezdny horoskop 2018

  • Pridané: 26.12.2017   |   Autor: vestimesi   |   2638 čítaní / zobrazení
 Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2018.čili horoskop pre barana z veštimesi

 Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

 Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?Od 16.11. do 31.12. môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť.

Od 7.11. do 1.12. je ďalšie priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne si ju vytvoríte sami.

Od 1.11. do 31.12. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy. Nie je čas vhodný na veľké investície a jednania.

Od 10. do 30.10. máte dobré obdobie na nákupy aj cestovanie. V tomto čase sa darí v štúdiu, vo vede a výskume, na konferenciách, pri pedagogickej, spisovateľskej i redaktorskej práci.

Od 6. do 21.9. prechádza Merkúr priamo vašim znamením, kedy sa vám budú sypať peniaze či pozvania na návštevy, listy a hostia plným prúdom. V tomto čase rozmýšľate praktickejšie než obvykle a máte jasnejší rozum i myšlienky, ste cieľavedomejší a zlepšuje sa aj váš organizačný talent. Tiež je to vhodné obdobie na nadviazanie známostí.

Od 23.8. do 22.9. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!


Od 13.8. do 10.9. pocítite príliv energie a odvahy. Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport.

Od 10.7. do 6.8. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 13. do 28.6. prichádza šťastné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba.

Od 30.5. do 12.6. nie je čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia vaše príjmy.

Od 20.5. do 13.6. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.


Od 13. do 29.5. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 24.4. do 19.5. je menej vhodné obdobie na lásku. V tomto čase vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 1. do 24.4. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.


Od 18.3. do 15.5., skoro 2 mesiace v kuse, môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite!

Od 18.2. do 5.3. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 11.2. do 6.3. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej vášni a erotike a tiež túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.


Od 26.1. do 17.3. buďte opatrní! Pozor na hmlu a alkohol za volantom. Hrozia zápalové ochorenia, podľahnutie epidémii a infekčnému ochoreniu i fyzické zranenia pri športe a na cestách nie sú vylúčené.

Od 11. do 31.1. je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 1. do 25.1. vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony.

 
Od 1. do 17.1. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár