8/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Panna čili horoskop 2016

  • Pridané: 29.12.2015   |   Autor: veštimesi   |   3085 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre pannu z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 19. do 31.12. môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť. 

Od 3. do 31.12. sa vám intenzívne darí v obchodoch, v štúdiu i vo vyučovaní. Je to dobré obdobie na merkúrovské otázky, kedy sú zvýraznené vaše úspechy v štúdiu, pri jednaní, obchodovaní a cestovaní.

Od 13.11. do 2.12. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy.
 
Od 12.11. do 7.12. je ďalšie priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne si ju vytvoríte sami.

Od 25.10. do 12.11. máte dobré obdobie na nákupy aj cestovanie. V tomto čase sa darí v štúdiu, vo vede a výskume, na konferenciách, pri pedagogickej, spisovateľskej i redaktorskej práci.

Od 19.10. do 11.11. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.


Od 27.9. do 9.11. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite!

Od 23.9. do 18.10. vám nanovo šťastie v láske praje. V tomto čase výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.

Od 22.8. do 22.9. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 5. do 29.8. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše prednosti a pridáva šťastie v láske, veľa šarmu, krásy a príťažlivosti pre opačné pohlavie, pribudnú drobné darčeky a pozornosti i dámske návštevy. Tieto termíny sú vhodné aj na zásnuby alebo zveľadenie bývania. 

Od 2.8. do 27.9. buďte opatrní! Pozor na hmlu, alkohol a jazdu pod vplyvom. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 30.7. do 7.10., vyše dvoch mesiacov v kuse, prechádza Merkúr priamo vašim znamením, kedy sa vám budú sypať peniaze či pozvania na návštevy, listy a hostia plným prúdom. V tomto čase rozmýšľate praktickejšie než obvykle a máte jasnejší rozum i myšlienky, ste cieľavedomejší a zlepšuje sa aj váš organizačný talent. Tiež je to vhodné obdobie na nadviazanie známostí.

Od 30.6. do 13.7. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. 

Od 18.6. do 11.7. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 13. do 29.6. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 27.5. do 2.8., vyše dvoch mesiacov v kuse, pocítite príliv energie a odvahy. Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport.
 
Od 25.5. do 17.6. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 30.4. do 24.5. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 6.4. do 12.6., vyše dvoch mesiacov v kuse, je šťastné obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, podpisovaniam zmlúv, štúdiu i cestovaniu.

Od 12.3. do 5.4. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sa môžete nanovo zamilovať, ale nie je isté, či vaša láska bude opätovaná, možná je i vzájomná žiarlivosť. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo.
  
Od 6.3. do 27.5, vyše dva a pol mesiaca v kuse, je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, čiže aj menej sústredení. Môžete ľahšie podľahnúť epidémii. Dávajte si pozor na svoje zdravie. Budete mať zvýšené riziko zápalových, infekčných a horúčkových ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a za volantom. Tak sa kroťte! Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.

Od 5. do 21.3. nie je čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia vaše príjmy.

Od 24.1. do 16.2. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 9.1. do 13.2. je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 3.1. do 5.3., vyše dvoch mesiacov v kuse, môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak ju využite!
 
Od 1. do 23.1. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej vášni a erotike a tiež túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.
 
1.1. je šťastné obdobie na nákupy, predaj, tiež cestovanie a podpisovanie zmlúv.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár