6/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA
horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi
horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
  
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Strelec všeobecne

  • Pridané: 18.01.2013   |   Autor: veštimesi   |   7037 čítaní / zobrazení
Základné informácie o treťom ohnivom znamení zverokruhu Strelec

Strelci prenášajú na druhých svoj optimizmus a pozitívne myslenie, sú zdrojom neustálych nápadov, vtipov a žartov, ktorými dokážu odľahčiť aj tú najnepríjemnejšiu a zamotanú situáciu. Bývajú však zároveň veľmi prezieraví a chytrí, túžia po vedomostiach a poznaní. Sú často svojrázni a neradi sa podriaďujú akejkoľvek autorite.
 
Presvedčiť Strelca býva ťažké, pretože je nesmierne bystrý. Aby mohol rešpektovať naše názory, musíme mu predložiť inteligentné a pádne argumenty. Nie je správne s ním zaobchádzať z pozície sily, ale skôr ako s kolegom či s kamarátom, ktorého si vážime. Potom bude schopný prijímať naše názory. Pre toto ohnivé znamenie je dôležitý pocit, že na všetko prišiel sám, že si vytvoril svoj vlastný názor založený na vlastnej skúsenosti, že mu nikto nič nenanútil.
 
Zo zdravotných problémov mávajú Strelci najväčšie ťažkosti so stehnami a svalmi, trpia poruchami zažívania, mávajú problémy s pečeňou a krvou.
 
Pokiaľ ide o povolanie, bývajú najspokojnejší a najúspešnejší vo všetkých tých zamestnaniach, kde môžu uplatniť prednosti svojho znamenia. Strelci budú úspešní všade, kde môžu uplatniť svoj zmysel pre humor, optimizmus a rečnícke schopnosti. Určite by z nich boli dobrí komentátori, rozprávači vtipov, zabávači, komici, politici, moderátori a pod. Uplatnili by sa aj ako právnici, mohli by sa z nich stať dobrí manažéri, díleri, agenti alebo tlačoví hovorcovia. Svoje uplatnenie by mohli nájsť aj ako pedagógovia. Nepochybne by patrili k veľkým obľúbencom a zabávačom študentov, pretože by uprednostňovali „školu hrou“ pred klasickými pedagogickými metódami. Mohli by byť aj spisovatelia a publicisti, ktorí by písali skôr kratšie útvary a ich tvorba by bola predchnutá optimistickým pohľadom na svet a osobitým humorom. Tým, ktorí by inklinovali k medicíne, by vyhovovalo štúdium veterinárneho lekárstva.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár