6/10
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Strelec všeobecne

  • Pridané: 18.01.2013   |   Autor: veštimesi   |   7501 čítaní / zobrazení
Základné informácie o treťom ohnivom znamení zverokruhu Strelec

Strelci prenášajú na druhých svoj optimizmus a pozitívne myslenie, sú zdrojom neustálych nápadov, vtipov a žartov, ktorými dokážu odľahčiť aj tú najnepríjemnejšiu a zamotanú situáciu. Bývajú však zároveň veľmi prezieraví a chytrí, túžia po vedomostiach a poznaní. Sú často svojrázni a neradi sa podriaďujú akejkoľvek autorite.
 
Presvedčiť Strelca býva ťažké, pretože je nesmierne bystrý. Aby mohol rešpektovať naše názory, musíme mu predložiť inteligentné a pádne argumenty. Nie je správne s ním zaobchádzať z pozície sily, ale skôr ako s kolegom či s kamarátom, ktorého si vážime. Potom bude schopný prijímať naše názory. Pre toto ohnivé znamenie je dôležitý pocit, že na všetko prišiel sám, že si vytvoril svoj vlastný názor založený na vlastnej skúsenosti, že mu nikto nič nenanútil.
 
Zo zdravotných problémov mávajú Strelci najväčšie ťažkosti so stehnami a svalmi, trpia poruchami zažívania, mávajú problémy s pečeňou a krvou.
 
Pokiaľ ide o povolanie, bývajú najspokojnejší a najúspešnejší vo všetkých tých zamestnaniach, kde môžu uplatniť prednosti svojho znamenia. Strelci budú úspešní všade, kde môžu uplatniť svoj zmysel pre humor, optimizmus a rečnícke schopnosti. Určite by z nich boli dobrí komentátori, rozprávači vtipov, zabávači, komici, politici, moderátori a pod. Uplatnili by sa aj ako právnici, mohli by sa z nich stať dobrí manažéri, díleri, agenti alebo tlačoví hovorcovia. Svoje uplatnenie by mohli nájsť aj ako pedagógovia. Nepochybne by patrili k veľkým obľúbencom a zabávačom študentov, pretože by uprednostňovali „školu hrou“ pred klasickými pedagogickými metódami. Mohli by byť aj spisovatelia a publicisti, ktorí by písali skôr kratšie útvary a ich tvorba by bola predchnutá optimistickým pohľadom na svet a osobitým humorom. Tým, ktorí by inklinovali k medicíne, by vyhovovalo štúdium veterinárneho lekárstva.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár