10/10
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Škorpión všeobecne

  • Pridané: 18.01.2013   |   Autor: veštimesi   |   10161 čítaní / zobrazení
Základné informácie o druhom vodnom znamení zverokruhu Škorpión

Niektorí Škorpióny starostlivo strážia svoje city a nechcú ich dávať najavo. Pretože však v sebe ukrývajú veľmi hlboké zážitky a sú veľmi zraniteľní, skôr či neskôr vyjdú ich city na povrch a na veľké prekvapenie a zdesenie aj ich najbližších, prepuknú v plnej sile ako výbuch sopky. Treba s nimi zaobchádzať obzvlášť citlivo, pretože aj malá výčitka alebo udalosť, ktorú väčšina ľudí nepociťuje ako problém, im môže spôsobiť nepredstaviteľnú bolesť a duševné trápenie.
 
Taký človek čoraz viac skrýva pred okolím svoje city, snaží sa ich potlačiť a nakoniec obrovskú deštruktívnu energiu, ktorá sa vo vnútri Škorpióna hromadí, z ničoho nič vyventiluje v podobe nepríčetnej zúrivosti a zlosti. Túto obrovskú citlivosť a energiu je vhodné uvoľňovať predovšetkým umením a tvorivou prácou. Potom bude Škorpión spokojný a vyrovnaný. Škorpiónov je možné výborne ovplyvňovať hudbou, tá preniká rýchlo a účinne do ich sŕdc a dokáže okamžite upokojiť ich dušu. Škorpióny sa zaujímajú o všetko tajomné a záhadné.
 
Zdravotné problémy, ktoré najviac trápia toto vodné znamenie, súvisia so silným nervovým vypätím. Škorpióny mávajú emočné ťažkosti, trpia zápalmi močového mechúra, majú problémy s pohlavnými orgánmi, majú sklony k cystám a k zápche.
 
Ľudia narodení v tomto znamení sa najlepšie uplatnia v takých povolaniach, kde môžu zužitkovať prednosti svojho znamenia, t.j. tvorivý potenciál. Bývajú z nich vynikajúci umelci – najčastejšie hudobníci. Škorpiónom vyhovujú také povolania, kde môžu uplatniť svoju charizmu, môžu z nich byť výborní manažéri a díleri, pretože majú schopnosť získavať ľudí na svoju stranu, pre niečo ich nadchnúť a potom nimi manipulovať. Môžu sa uplatniť aj v reklame. Zo Škorpiónov bývajú tiež výborní vedúci pracovníci, spisovatelia, často ovládajú mágiu a môžu z nich byť vynikajúci iluzionisti.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár