10/10

ABC Internetová ŠKôLKA

ABC Škôlka - Učíme sa doma s deťmi - Vzdelávanie pre predškolákov
 Kalendár z VEŠTIMESI
 HOROSKOPY - ZNAMENIA
horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi
horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
  
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Kozorožec všeobecne

  • Pridané: 19.01.2013   |   Autor: veštimesi   |   6865 čítaní / zobrazení
Základné informácie o treťom zemskom znamení zverokruhu Kozorožec

Kozorožec pociťuje potrebu získať si úctu a rešpekt v kolektíve, a to najmä v práci. Dokáže tiež uznávať a veľmi si vážiť tých ľudí, ktorí niečo vedia a niečo v živote dokázali. Ľudia narodení v tomto zemskom znamení bývajú veľmi prakticky založení a nepatria k tým, ktorí radi snívajú. To je pre Kozorožcov strata času, pretože oni radšej pracujú na svojej dokonalosti a neustále sa usilujú o to, aby sa im darilo lepšie. Najspokojnejší sú vtedy, keď majú vedúcu pozíciu, túžia mať všetko pod kontrolou a môžu byť nepríjemní svojimi ustavičnými otázkami, kam kedy kto ide, kedy príde a čo tam bude robiť.
 
Kozorožec si rád naplánuje každú minútu svojho voľného času, ale pretože zároveň silné mocenské ambície, snaží sa plánovať voľný čas aj všetkým svojim blízkym. To, prirodzene, môže viesť ku konfliktom. Kozorožcovi len ťažko vysvetlíte, že vo svojom voľnom čase nechcete nič zlepšovať alebo sa dokonca zdokonaľovať, ale že túžite len nečinne sedieť a počúvať obľúbenú hudbu alebo sledovať zábavný film. Toto on nikdy nepochopí. Pre Kozorožca je niečo také trestuhodná strata času. Pre svoju činorodosť, pracovitosť a hlavne túžbu organizovať býva Kozorožec často postrachom celého okolia. Aj keď na prvý pohľad má Kozorožec trochu chladný a odmeraný postoj ku všetkému, máva zázračný zmysel pre humor, ktorý však musí byť inteligentný.
 
Zo zdravotných problémov Kozorožcov zvyčajne trápi ochorenie chrbtice, kĺbov, mávajú kožné choroby a rôzne alergie. Môžu mať problémy so zubami, ďasnami a často mávajú úrazy kolien.
 
Čo sa týka vhodného povolania, sú pre nich ideálne všetky povolania, kde môžu uplatniť a rozvinúť prednosti svojho zamerania. Títo ľudia sú predurčení na vedúce pozície a na veľký úspech v každom povolaní, ktoré si vyberú. Aj v povolaniach, ktoré im nie sú príliš po chuti, dokážu dosiahnuť veľký úspech a rešpekt, pretože sú nesmierne pracovití a húževnatí. Ku každej práci, aj k tej, ktorú vyslovene nenávidia, pristupujú svedomito a dokážu ju urobiť v špičkovej kvalite.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár