8/10
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Býk všeobecne

  • Pridané: 17.01.2013   |   Autor: veštimesi   |   8570 čítaní / zobrazení
Základné informácie o prvom zemskom znamení zverokruhu Býk

Medzi základné vlastnosti, ktoré toto zemské znamenie sprevádzajú, patria najmä praktickosť, dôslednosť, zmysel pre tvorivú prácu a tvorivý prístup ku všetkému, s čím sa v priebehu života stretnú.
Jedinci narodení v Býkovi bývajú pokojní, vyrovnaní a značne konzervatívni. Nepotrpia si na zmeny – z tých sú, naopak, nervózni. Vlastné skúsenosti sú pre nich smerodajnejšie než akékoľvek rady. Potrebujú sa učiť vlastným pôžitkom a poznaniam, a to aj za cenu ťažkostí a rán, ktoré môžu v priebehu tejto cesty utŕžiť.

Býkov treba povzbudzovať, dokonca nútiť do všetkého. Sú flegmatickí, pohodlní, niektorí môžu byť dokonca leniví. Sú však priateľskí, príjemní a pre svoju vľúdnosť, pohostinnosť a pohodu, ktorá z nich vyžaruje, mávajú veľa priateľov.

Zo zdravotných problémov mávajú najviac ťažkosti z hrdlom, trápia ich rôzne choroby krku, zväčšené mandle, oslabená pečeň, citlivý žlčník a majú sklon k nadváhe.

Ľudia narodení v znamení Býka si vyberajú povolania, ktoré sú spojené s materiálnymi pôžitkami, s luxusom, financiami, obchodom, módou, starožitnosťami, so šperkami. Pracujú v kaderníctvach, v kozmetických salónoch a pod. Ženy bývajú úspešné vo všetkých profesiách, kde môžu uplatniť svoje ženské čaro a silný vplyv Venuše. Sú z nich dobré modelky, hostesky, sekretárky, servírky, letušky atď. Z mužov sa môžu stať dobrí panovníci v bankovej sfére, manažéri, obchodníci, díleri, úspešní akcionári a uspejú vo všetkých profesiách, kde môžu uplatniť svoju vľúdnosť a solídnosť.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár