8/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA
horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi
horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
  
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Býk všeobecne

  • Pridané: 17.01.2013   |   Autor: veštimesi   |   7703 čítaní / zobrazení
Základné informácie o prvom zemskom znamení zverokruhu Býk

Medzi základné vlastnosti, ktoré toto zemské znamenie sprevádzajú, patria najmä praktickosť, dôslednosť, zmysel pre tvorivú prácu a tvorivý prístup ku všetkému, s čím sa v priebehu života stretnú.
Jedinci narodení v Býkovi bývajú pokojní, vyrovnaní a značne konzervatívni. Nepotrpia si na zmeny – z tých sú, naopak, nervózni. Vlastné skúsenosti sú pre nich smerodajnejšie než akékoľvek rady. Potrebujú sa učiť vlastným pôžitkom a poznaniam, a to aj za cenu ťažkostí a rán, ktoré môžu v priebehu tejto cesty utŕžiť.

Býkov treba povzbudzovať, dokonca nútiť do všetkého. Sú flegmatickí, pohodlní, niektorí môžu byť dokonca leniví. Sú však priateľskí, príjemní a pre svoju vľúdnosť, pohostinnosť a pohodu, ktorá z nich vyžaruje, mávajú veľa priateľov.

Zo zdravotných problémov mávajú najviac ťažkosti z hrdlom, trápia ich rôzne choroby krku, zväčšené mandle, oslabená pečeň, citlivý žlčník a majú sklon k nadváhe.

Ľudia narodení v znamení Býka si vyberajú povolania, ktoré sú spojené s materiálnymi pôžitkami, s luxusom, financiami, obchodom, módou, starožitnosťami, so šperkami. Pracujú v kaderníctvach, v kozmetických salónoch a pod. Ženy bývajú úspešné vo všetkých profesiách, kde môžu uplatniť svoje ženské čaro a silný vplyv Venuše. Sú z nich dobré modelky, hostesky, sekretárky, servírky, letušky atď. Z mužov sa môžu stať dobrí panovníci v bankovej sfére, manažéri, obchodníci, díleri, úspešní akcionári a uspejú vo všetkých profesiách, kde môžu uplatniť svoju vľúdnosť a solídnosť.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár