10/10
 Online status
 QR code
QR code

O znamení Baran všeobecne

  • Pridané: 17.01.2013   |   Autor: veštimesi   |   7477 čítaní / zobrazení
Základné informácie o prvom ohnivom znamení zverokruhu Baran

Veľmi sa u nich prejavuje túžba po vodcovstve v práci aj v spoločnosti priateľov, či v rodine. Chcú byť vo všetkom prví, sú nesmierne ambiciózni, nedajú sa ľahko odradiť od svojich cieľov, majú mimoriadne silnú vôľu, dokážu byť značne zaťatí a tvrdohlaví.

Sú veľmi konkurencieschopní a dokážu sa presadiť kdekoľvek a takmer v čomkoľvek. Radi sa vrhajú strmhlav do nebezpečných alebo riskantných situácií. Konajú väčšinou impulzívne a veľa ráz ich činy predchádzajú myšlienkam. Rozhodne by sa mali držať hesla „Dvakrát meraj a raz rež“. Radi ukazujú svoju fyzickú silu a potrebujú ju pravidelne prejavovať – väčšinou športom.

Čo sa týka zdravia, najčastejšie trpia nervovým vyčerpaním, chorobami psychického pôvodu, poruchami zraku, častými infekciami a zápalmi a tiež sa u nich vyskytujú kožné problémy. Mali by si dávať pozor na úrazy hlavy. Bývajú zlostní a agresívni.

Toto znamenie si väčšinou vyberá také povolania, ktoré sú spojené s vedúcim postavením, s vysokými nárokmi na fyzickú odolnosť a výkonnosť. Barani bývajú často výbornými športovcami, vodcami a vedúcimi pracovníkmi. Môžu vykonávať akékoľvek povolanie. Jedinou podmienkou je, aby mohli vyniknúť a byť úspešní. Bývajú aj dobrými vojakmi z povolania, policajtmi a vynikajú pri zvládaní úloh, ktoré vyžadujú ťažkú fyzickú prácu.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár