4/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Lev čili horoskop 2016

  • Pridané: 29.12.2015   |   Autor: veštimesi   |   3697 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre leva z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 8. do 31.12. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.

Od 13.11. do 2.12. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 9.11. do 19.12. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách, kedy ste nervóznejší a podráždenejší a aj menej sústredení. Ľahšie môžete podľahnúť epidémii, zápalovým, infekčným a horúčkovým ochoreniam. Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.

Od 25.10. do 12.11. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 18.10. do 11.11. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.


Od 8. do 24.10. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 23.9. do 17.10. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 30.8. do 22.9. je ďalšie priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie nakúpite elegantné šaty, módne doplnky, šperky i umelecké predmety, výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne si ju sami vytvoríte.

Od 2.8. do 27.9. vám Mars prináša veľa energie a odvahy, tiež športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy.

Od 22.7. do 22.8. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 14. do 31.7. prejde priamo vašim znamením Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania i dorozumievania sa s inými, čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie a cesty. Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev i listov, šťastie na cestách a na dovolenke. Celkovo okolo vašich narodenín sa rozvíri hladina záujmu.

Od 12.7. do 5.8. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 13. do 29.6. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 28.5. do 1.8., vyše dvoch mesiacov v kuse, je zvýšená podráždenosť a riziko zápalových ochorení a infekcií. Opatrní buďte na cestách aj pri športe, pozor na úrazy.
 
Od 24.5. do 17.6. je šťastné obdobie na harmóniu a lásku. Vydaria sa stretnutia s dámami, umelcami a tiež budú úspešné všetky randenia.

Od 30.4. do 24.5. je menej vhodné obdobie na lásku. V tomto čase vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 6.4. do 12.6., vyše dvoch mesiacov v kuse nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je vhodný čas na veľké nákupy, jednania a investície, ktoré sa vám tak skoro nemusia vrátiť. Pozor na zlodejov.
 
Od 6. do 29.4. je šťastné obdobie na lásku, prežívanie krásy a umenia.
 
Od 22.3. do 5.4. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 6.3. do 27.5., vyše dva a pol mesiaca v kuse, vám Mars prináša viac energie a odvahy, prípadne i športovej bojovnosti. Vaša aktivita sa v tomto čase uberá správnym smerom.

Od 17.2. do 12.3. máte menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. V nákupoch šperkov a šiat sa radšej obmedzte.

Od 14.2. do 5.3. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 4.1. do 5.3., vyše dvoch mesiacov v kuse, je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.


Od 2. do 9.1. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.
 
Od 1.1. do 23.1. máte priaznivé obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu.
 
Od 1. do 3.1. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.

 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár