7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Kozorožec čili horoskop 2016

  • Pridané: 29.12.2015   |   Autor: veštimesi   |   2736 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre kozorožca z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 21.12. do 20.01. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 19. do 31.12. máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 2. do 31.12. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zopakujú sa nevídané spoločenské stretnutia aj finančné možnosti, prípadne pekné darčeky. Prihrá vám peniaze, šťastné nákupy alebo viac návštev, ciest a telefonátov. Aj pri jednaní a písaní máte v tomto čase najväčšie úspechy.

Od 12.11. do 7.12. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dáva vám veľa šarmu, krásy i príťažlivosti pre opačné pohlavie, pribudnú drobné darčeky a pozornosti a tiež dámske návštevy. Tento čas je vhodný aj na zariaďovanie bytu.

Od 25.10. do 12.11. je priaznivé obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, štúdia, vybavovanie úradných i bežných vecí, na listy, návštevy i telefonáty, kedy vplyv Merkúra zlepšuje váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.

Od 8. do 24.10. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 27.9. do 9.11. prechádza Mars, planéta vojny i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe. Zvyšuje vašu podráždenosť, ale dáva aj viac odvahy a chuti do života a všetkých aktivít, čo zvyšuje nádej na úspech.

Od 23.9. do 18.10. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy môžete očakávať viac pozornosti i darčekov, je to tiež vhodné obdobie na zoznámenie.

Od 30.8. do 22.9. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.

Od 6. do 29.8. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudbu, umenia a súladu.

Od 1.8. do 7.10., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Od 30.6. do 13.7. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 18.6. do 11.7. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. Niekedy sa človek zamiluje práve vtedy, lebo viacej túži po láske. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.

Od 27.5. do 2.8., vyše dvoch mesiacov v kuse, využite čas na upevnenie fyzickej kondície, doprajte si šport a fyzickú aktivitu. V tomto období máte viac energie, odvahy i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročnejšie výkony. V prípade prepracovania sa však môže objaviť chronická choroba.

Od 30.4. do 24.5. máte šťastné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy výhodne nakúpite i predáte všetko, čo je pekné a estetické.

Od 6.4. do 12.6., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zlepšuje vás postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní a zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.
 
Od 6. do 29.4. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.

Od 22.3. do 5.4. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 12.3. do 5.4. máte veľa šťastia v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale aj pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.


Od 5. do 21.3. máte ďalšie dobré obdobie na nákupy, kedy vplyv Merkúra zlepšuje váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní. Ľahšie sa v tomto období aj študuje.
ovanie a výhodné nákupy.


Od 24.1. do 16.2. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými. Aj dovolenka v tomto čase bude isto o láske.

Od 9.1. do 13.2. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Je to vhodné obdobie na podpisovanie zmlúv, predaj, cestovanie a výhodné nákupy.

Od 3.1. do 5.3., vyše dvoch mesiacov v kuse, môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak ju využite!

 
Od 1. do 2.1. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách. Pozor na návrat z novoročných osláv!
 
1.1. máte vhodné obdobie na finančné otázky.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár