7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Kozorožec čili horoskop 2015

  • Pridané: 30.12.2014   |   Autor: veštimesi   |   1726 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre rakov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 22.12. do 20.1. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 10. do 31.12. prejde ešte raz Merkúr vašim znamením a zopakujú sa nevídané spoločenské stretnutia aj finančné možnosti, prípadne i pekné darčeky. Aj Vianoce a lyžovačka budú nezabudnuteľné a vydarené.

Od 5. do 30.12. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie ale i nákup či predaj vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, návštevu divadiel a koncertov.

Od 13.11. do 31.12. si vyžaduje čas najviac opatrnosti na cestách i pri športe, kedy ľahšie podľahnete epidémii či infekčnému ochoreniu a bude zvýšené riziko zápalových a horúčkových ochorení, prípadne i infarktových situácií a fyzických zranení.

Od 9.11. do 4.12. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklony míňať veľa peňazí na pekné veci, ktoré však nebudú mať pre vás až taký význam.

Od 1. do 20.11. máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba. Vplyv Merkúra zlepšuje váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.

Od 10.10. do 8.11. je ďalšie priaznivé obdobie na lásku i zoznámenie sa. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne si ju vytvoríte sami.

Od 25.9. do 12.11. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite!

Od 28.8. do 31.10., vyše dvoch mesiacov v kuse, je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Vaše deti, knihy, cestovanie, koníčky i miláčikovia vás budú stáť viacej než ste predpokladali. Nuž ale, budete to mať, alebo si požičiate! Pri nákupoch a na cestách pozor na zlodejov!

Od 8. do 27.8. máte dobré obdobie na nákupy aj cestovanie. V tomto čase sa darí v štúdiu, vo vede a výskume, na konferenciách, pri pedagogickej, spisovateľskej i redaktorskej práci.

Od 19. do 31.7. máte ďalšie dobré obdobie na lásku, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 9. do 23.7. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 24.6. do 9.8. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 8.5. do 5.6. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 15. do 30.4. zlepšuje vplyv Merkúra váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní. Ľahšie sa v tomto období aj študuje.

Od 1.4. do 11.5. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite!

Od 31.3. do 14.4. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 18.3. do 11.4. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy môžete očakávať viac pozornosti i darčekov, je to tiež vhodné obdobie na zoznámenie.

Od 13. do 30.3. máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Od 21.2. do 17.3. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si doprajete a miniete na seba, svojich miláčikov i maznáčikov viac ako inokedy, čo ale neskôr môžete ľutovať.
 
Od 20.2. do 31.3. sa oplatí držať na uzde svoju výbušnosť. Môžete byť podráždenejší a nervóznejší ako obvykle.
Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 28.1. do 20.2.  máte priaznivé obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu.

Od 12.1. do 19.2.
vám Mars prináša viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie fyzické výkony a namáhavé akcie.

Do 20.1. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 1. do 4.1. prechádza Merkúr priamo vašim znamenímzvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Je to vhodné obdobie na podpisovanie zmlúv, predaj, cestovanie a výhodné nákupy.

Od 1. do 3.1. prechádza Venuša priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými. Aj dovolenka v tomto čase bude isto o láske.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár