7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

   horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

   horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

   horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

   horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

   horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

   horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

   horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

   horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

   horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

   horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

   horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

   horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Kozorožec čili horoskop 2014

  • Pridané: 02.01.2014   |   Autor: veštimesi   |   1618 čítaní / zobrazení
Čili horoskop pre Kozorožcov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2014.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 22.12. do 20.1. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!
 
Od 17. do 31.12. ešte raz prejde vašim znamením Merkúr a zopakujú sa nevídané spoločenské stretnutia aj finančné možnosti, prípadne pekné darčeky. Aj lyžovačka by bola v tomto čase nezabudnuteľne vydarená.

Od 11. do 31.12. máte mimoriadne skvelé obdobie na lásku, kedy prejde vašim znamenám Venuša a ešte viac zvýrazní vašu krásu, šarm, ako i šance stretnúť či upevniť veľkú lásku.


Od 9. do 27.11.
máte ďalšie dobré obdobia na nákupy, kedy vplyv Merkúra zlepšuje váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní. Ľahšie sa vám i študuje.

Od 26.10. do 4.12. prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.
 
Od 24.10. do 16.11. je ďalšie priaznivé obdobie na lásku.
V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Výraznejšie prežijete poéziu života i umenia, prípadne si ju vytvoríte sami.

Od 11.10. do 8.11. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 30.9. do 23.10. máte menej priaznivé obdobie na lásku.
V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.


Od 28.9. do 10.10. máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi. Máte lepší postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.

Od 6. do 29.9. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.
 
Od 2. do 27.9. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví.
Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 16.8. do 2.9.
sa vám intenzívne darí v obchodoch, v štúdiu i vo vyučovaní. Je to dobré obdobie na merkúrovské otázky, kedy sú zvýraznené vaše úspechy v štúdiu, pri jednaní, obchodovaní a cestovaní.

Od 26.7. do 13.9.
môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite!

Od 19.7. do 12.8. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku
, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.

Od 13. do 31.7. nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je vhodný čas na veľké nákupy, jednania a investície, ktoré sa vám tak skoro nemusia vrátiť. Pozor na zlodejov.

Do 26.7. sa oplatí ešte držať na uzde svoju výbušnosť. Môžete byť podráždenejší a nervóznejší ako obvykle.
Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 29.5. do 23.6. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy môžete očakávať viac pozornosti i darčekov, je to tiež vhodné obdobie na zoznámenie.
 
Od 29.5. do 17.6. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky.
Pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, ba aj na zlodejov a podvody. Ak ste poistení, škodovať nebudete.


Od 3. do 28.5. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si možno doprajete parádnejšie šaty, šperky i doplnky než obvykle, ale miniete viac než zvyknete na svojich maznáčikov, na kozmetiku i kaderníka.

Od 23.4. do 7.5. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.


Od 6.4. do 2.5. máte šťastné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu.
 
Od 8. do 23.4. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie.
V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!

Od 18.3. do 7.4. zlepšuje vplyv Merkúra váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní. Ľahšie sa v tomto období aj študuje.

Od 1. -12.2. je vhodné obdobie na nákupy, kedy vplyv Merkúra zlepšuje váš postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní, ľahšie sa aj študuje.

Od 13.1. do 5.3. skoro dva mesiace, prechádza Venuša priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii, ako i šance stretnúť či upevniť veľkú lásku. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými.

Od 1. -11.1. máte prvé skvelé obdobie na nákupy, predaj a vôbec finančné otázky, kedy prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje úspechy v nákupoch, pri cestovaní a jednaní s ľuďmi na maximálnu mieru.

Od 1.1. do 26.7., viac ako celú prvú polovicu roka, môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť. Jazdite a športujte opatrne!
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár