4/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Býk čili horoskop 2015

  • Pridané: 29.12.2014   |   Autor: veštimesi   |   1989 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre býka z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 10. do 31.12. je ďalšie vhodné obdobie na nákupy a cestovanie. Vianočné darčeky kupujte teraz.

Od 5. do 30.12. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej náklonnosti a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr zbytočne ľutovali.

Od 1. do 20.11. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.

Od 10.10. do 8.11. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 25.9. do 12.11. ľahšie presadíte svoje nápady a projekty. Môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti.

Od 1.9. do 9.10. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.

Od 10.8. do 24.9. je zvýšená podráždenosť a riziko zápalových ochorení a infekcií. Opatrní buďte na cestách aj pri športe, pozor na úrazy.

Od 8. do 27.8. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 24.7. do 7.8. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 19. do 31.7. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 9. do 23.7. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 24.6. do 9.8. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.

Od 6.6. do 18.7. vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, aj nakupovať drahé šperky, šaty či pekné veci. 

Od 8.5. do 5.6. máte ďalšie dobré obdobie na lásku, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 21.4. do 20.5. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 15. do 30.4. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 1.4. do 11.5. prechádza priamo vašim znamením bojová planéta Mars, ktorá zvyšuje vašu podráždenosť, ale dáva aj viac odvahy a chuti do života, športovania, sexu a všetkých aktivít, ktoré zvyšujú nádej na úspech. Súperove sily musíte dobre odhadnúť, aby ste neprehrali.

Od 18.3. do 11.4. prechádza Venuša, vaša vládkyňa, priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu.
 
Od 13. do 30.3. máte priaznivé obdobie na drobné nákupy, ale i vybavovanie, cesty, návštevy a listy.

Od 28.1. do 20.2. máte najviac šťastia v láske, ako i v umeleckej tvorbe, prednese či interpretácii.

Od 12.1. do 19.2. pocítite príliv energie a odvahy.
Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport.

Od 5.1. do 12.3., vyše dvoch mesiacov, máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Cesty a vybavovanie radšej odložte. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, na deti či partnera.

Od 4. do 27.1. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej náklonnosti a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr zbytočne ľutovali.

Od 1. do 11.1. si vyžaduje čas najviac opatrnosti na cestách i pri športe, kedy ľahšie podľahnete epidémii či infekčnému ochoreniu a bude zvýšené riziko zápalových a horúčkových ochorení, prípadne i infarktových situácií a fyzických zranení.

Od 1. do 4.1. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 1. do 3.1. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár