10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Býk čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1192 čítaní / zobrazení
Od 24.12. do 31.12. máte vhodné obdobie na nákupy i cestovanie aj pri stretávaní sa s ľuďmi.

Od 5.11. do 31.12., skoro dva mesiace v kuse máte ďalšie šťastné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy výhodne nakúpite i predáte všetko, čo je pekné a estetické.

Od 15.10. do 7.12. je vhodný čas na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport, kedy pocítite príliv odvahy a energie.

Od 30.9. do 4.12., vyše dvoch mesiacov v kuse, je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Do 14.10. si vyžaduje čas opatrnosti na cestách i pri športe, kedy je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení a  ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu.

Od 11.9. do 7.10. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Celý september si vyžaduje čas opatrnosti na cestách i pri športe, kedy je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení a  ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu.

Od 24.8. do 8.9. prichádza ďalšie vhodné obdobie na nákupy a cestovanie.

Od 9. do 23.8. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky, kedy sú možné zvýšené výdavky na spoločenské akcie, na deti či partnera. Cesty, nákupy i vybavovanie radšej odložte na príhodnejší čas.

Do 8.8. máte ešte vhodné obdobie na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Od 23.7. do 16.8. máte ešte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 14.7. do 27.8. pocítite príliv odvahy a energie, kedy je vhodný čas na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport.

Celý júl máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Od 3.6. do 27.6. máte ďalšie šťastné obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Budete mať častejšie dámske a umelecké návštevy, dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Celý mesiac jún máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.


Od 2. do 15. 5. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Je to vhodné obdobie na podpisovanie zmlúv, predaj, cestovanie a výhodné nákupy.

Od 20.4. do 20.5. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Užívajte si svoju vládu naplno!

Od 15.4 – do 9.5. prechádza Venuša
, vaša vládkyňa, priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu.

Do 13.4. máte priaznivé obdobie na drobné nákupy, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy.

Celý marec máte priaznivé obdobie na drobné nákupy, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy.

Do 21.3. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, prednese či interpretácii.

Do 11.3. pocítite príliv odvahy a energie, je to čas na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku a šport.

Od 26.2 máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, prednese či interpretácii.

Kumulujte nepríjemné rodinné udalosti. Doriešením rodinných problémov sa skončia vaše tohtoročné starosti.
Od 6.2. máte priaznivé obdobie na nákupy, vybavovania, cesty, listy aj návštevy.

Celý mesiac  - pocítite príliv energie a odvahy. Je to činorodý čas na prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport. Tak to využite!

Od 2. až do 25.2. - je menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše miniete viac peňazí, ako obvykle.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár