4/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Blíženci čili horoskop 2016

  • Pridané: 29.12.2015   |   Autor: veštimesi   |   2884 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre blížencov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 19. do 31.12. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 8. do 31.12. máte ďalšie šťastné obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Budete mať častejšie dámske a umelecké návštevy, dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 13.11. do 2.12. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, ba aj na zlodejov a podvody. Ak ste poistení, škodovať nebudete.

Od 9.11. do 18.12. vám Mars prináša viac energie a odvahy, prípadne i športovej bojovnosti. Vaša aktivita sa v tomto čase uberá správnym smerom.

Od 18.10. do 11.11. je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa vás zmocní práve v tomto čase neovládaná milostná náklonnosť a túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch.

Od 8. do 24.10. je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 30.8. do 22.9. sú zvýraznené účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 6. do 29.8. máte menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklony míňať veľa peňazí na pekné veci, ktoré však pre vás nebudú mať taký význam.

Od 2.8. do 27.9. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, čiže aj menej sústredení. Môžete ľahšie podľahnúť epidémii. Dávajte si pozor na svoje zdravie. Budete mať zvýšené riziko zápalových, infekčných a horúčkových ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a za volantom. Tak sa kroťte! Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.
 
Od 1.8. do 7.10., vyše dvoch mesiacov v kuse, je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. Pozor na zlodejov, vlamačov a podvodníkov!

Od 14. do 31.7. máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba.

Od 12.7. do 5.8. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 13. do 29.6. prechádza Merkúr, váš vládca, priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Okrem veľa návštev, ciest, pozdravov a peňazí sa stávate ešte zhovorčivejšími než obvykle.

Od 24.5. do 17.6. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje váš šarm a pôvab, cit pre krásu a harmóniu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými. Aj dovolenka v tomto čase bude isto o láske.

Od 20.5. do 20.6. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!


Od 6. do 29.4. máte šťastné obdobie na lásku, umeleckú tvorbu, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 22.3. do 5.4. prichádza dobré obdobie na nákupy, jednania, štúdium, cestovanie a finančné otázky.

Od 13.3. do 5.4. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku
, kedy si doprajete a miniete na seba, svojich miláčikov i maznáčikov viac ako inokedy, čo ale neskôr môžete ľutovať.

Od 6.3. do 27. 5., vyše 2 a pol mesiaca v kuse, buďte opatrní! Pozor na hmlu a alkohol za volantom. Hrozia zápalové ochorenia, podľahnutie epidémii a infekčnému ochoreniu i fyzické zranenia pri športe a na cestách nie sú vylúčené.
 
Od 6. do 21.3. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!

Od 17.2. do 12.3. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 14.2. do 5.3. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 2. do 9.1. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.
 
Od 1. do 23.1. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej náklonnosti a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, ktoré nemusia mať pre vás až taký význam.
 
Od 1. do 3.1. pocítite príliv energie a odvahy. Je to čas vhodný na činorodú prácu, aktívny odpočinok, turistiku i šport. Vaša aktivita sa uberá správnym smerom.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár