2/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Blíženci čili horoskop 2015

  • Pridané: 29.12.2014   |   Autor: veštimesi   |   2039 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre blížencov z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2015.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 30. do 31.12. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklon míňať peniaze na pekné veci, ktoré však pre vás nebudú mať taký význam.

Od 21.11. do 9.12. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 13.11. do 31.12. vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie. Vaša aktivita sa uberá v tomto čase správnym smerom.

Od 9.11. do 4.12. je ďalšie dobré obdobie na harmóniu a lásku. Vydaria sa stretnutia s dámami, umelcami a tiež budú úspešné všetky randenia.

Od 10.10. do 8.11. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase máte sklon pomíňať veľa peňazí na pekné veci, ktoré však nebudú mať pre vás až taký význam.

Od 25.9. do 12.11. prechádza priamo vašim znamením planéta Mars, ktorá síce zvyšuje podráždenosť, ale dodáva viac odvahy a chuti do života, športovania, sexu a všetkých aktivít, čo zvyšuje nádej na úspech.

Od 1.9. do 9.10. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia. Môžete očakávať drobné darčeky. Je to vhodné obdobie na zoznámenie, ale aj na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, návštevu divadiel a koncertov. Počítajte s častejšími návštevami a umeleckou spoločnosťou.

Od 28.8. do 1.11., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba.

Od 10.8. do 24.9. máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 8. do 27.8. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 24.7. do 7.8. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 19. do 31.7. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 6.6. do 18.7. máte šťastné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy výhodne nakúpite i predáte všetko, čo je pekné a estetické. Aj dovolenka v tomto čase bude isto len o láske.

Od 21.5. do 20.6. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 12.5. do 24.6 prechádza priamo vašim znamením bojová planéta Mars, ktorá zvyšuje vašu podráždenosť, ale aj dáva viac odvahy a chuti do života, športovania, sexu a všetkých aktivít, ktoré zvyšujú nádej na úspech.

Od 1.5. do 8.7., vyše dva mesiace v kuse, prechádza Merkúr, váš vládca, priamo vašim znamením a okrem častejších návštev a ciest, pozdravov i peňazí, sa stávate zhovorčivejším než obvykle. Využite toto priaznivé obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, jednania a štúdia.

Od 12.4. do 7.5. prechádza Venuša priamo vašim znamenímzvýrazňuje vaše prednosti a pridáva šťastie v láske. Tieto termíny sú vhodné aj na zásnuby. U starších prináša Venuša viac ženskej a umeleckej  pozornosti, radosti z pekných šiat, doplnkov, z detí, hudby či iného umenia.

Od 31.3. do 14.4. máte priaznivé obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, jednania a štúdia.

Od 13. do 30.3. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj a cestovanie. Pozor na zlodejov, vlamačov a podvodníkov!

Od 21.2. do 18.3. máte zvýraznené šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí,
ale aj pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.
 
Od 20.2. do 31.3. vám Mars prináša veľa energie a odvahy, tiež športovej bojovnosti.
V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy.


Od 28.1. do 20.2. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklony míňať veľa peňazí na pekné veci, ktoré však nebudú mať pre vás až taký význam.

Od 12.1. do 19.2. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 5.1. – 12.3., vyše dvoch mesiacov v kuse,  prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 4. do 27.1. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale aj pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 1.1. do 11.1. vám Mars prináša viac energie a odvahy
, prípadne i športovej bojovnosti. Vaša aktivita sa v tomto čase uberá správnym smerom.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár