6/10
 Online status
 QR code
QR code

Osobný výklad - osobný horoskop - osobná veštba

  • Autor: veštimesi   |   22173 čítaní / zobrazení

Osobná veštbaOSOBNE PRE TEBA 
Osobný výklad je určený len pre vás
, dostanete odpoveď na jednu otázku, ktorú zadáte vo formulári. Osobná veštba je individuálna v závislosti na položenej otázke.
Jedna otázka = jedna odpoveď. Preto sformulujte svoju otázku čo najkonkrétnejšie.

V osobnej veštbe sa navyše dozviete, čo významné vás čaká tento rokv akej ste osobnej ročnej vibrácii, ktorá sa mení vždy od narodenín do narodenín.

Ako bonus dostanete osobný odkaz určený len pre vás, ktorý vám napovie, ako ďalej...
A tiež Aký je váš životný cieľ - Aký zmysel má váš život?

Hodnota Osobnej veštby: 18 € 


Podmienkou je následné vyplnenie formulára. Výklad je podmienený vašimi zadanými údajmi. Za ich pravdivosť ste zodpovední vy. Pri vyplňovaní objednávky v kolónke: 
Vaše poznámky, môžete stručne opísať situáciu, ktorá sa priamo týka vašej otázky.

Po vašom odoslaní Formulára vám prídu v spätnom emaile platobné údaje.

Skvalitňujeme naše služby v oblasti osobnej veštby, ochrana osobných údajov je samozrejmosťou. Individuálny prístup ku každému klientovi považujeme za štandard.
Vyplňte Objednávkový formulár a odošlite. Odpoveď dostanete po uhradení do niekoľkých dní na email, ktorý udáte vo formulári. Overte si prosím správnosť vašej emailovej adresy!

Ochrana vašich osobných údajov je pre nás najväčšou prioritou!
(Osobné údaje, ktoré od vás vyžadujeme, využívame výhradne pre vnútornú potrebu v súvislosti s prípravou výkladu alebo analýzy a neposkytujeme ich tretím osobám!) >>

Vyplňte formulár na objednanie Osobného výkladu
  •  captcha»
  • OSOBNÝ ROČNÝ VÝKLAD 2021 - 50% AKCIAOSOBNÝ ROČNÝ VÝKLAD 2021 - 50% AKCIAČo vám prináša a ponúka dvanásť mesiacov v Novom roku?
  • Rozšírený ROČNÝ VÝKLAD 2021 - 30% AKCIARozšírený ROČNÝ VÝKLAD 2021 - 30%  AKCIAVaše tarotové karty Roka 2021 + Ročný výklad po mesiacoch
  • ASTROLOGICKÝ VÝKLAD 2021- 30% AKCIAASTROLOGICKÝ VÝKLAD 2021- 30% AKCIAČo vám sľubujú hviezdy? Čo vám prináša Nový rok?
  • MESAČNÝ LUNÁRNY VÝKLAD 2021 - 30% AKCIAMESAČNÝ LUNÁRNY VÝKLAD 2021 - 30% AKCIAVýznamné Splny a Novy 2021 + Mesačný kondiciogram