10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Vodnár čili horoskop 2017

  • Pridané: 26.12.2016   |   Autor: vestimesi   |   2013 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre vodnára z veštimesi
Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2017.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?Od 9. do 31.12. môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť. 

Od 1. do 25.12. máte ďalšie dobré obdobie na lásku, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 8. do 30.11. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ste vlastníckejší a žiarlivejší ako obvykle. V tomto čase pociťujete až prehnanú milostnú náklonnosť. Vaša láska nemusí byť opätovaná. Milostné vzťahy sú napätejšie.

Od 6.11. do 31.12. máte priaznivé obdobie na nákupy, obchod aj cestovanie. V tomto čase sa vám darí aj vo vede a výskume, na konferenciách, pri spisovateľskej, redaktorskej i v pedagogickej činnosti.

Od 23.10. do 8.12. vám Mars prináša veľa energie a odvahy, tiež športovej bojovnosti. V tomto čase môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy.

Od 18.10. do 5.11. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov! Ak ste poistení, škodovať nebudete.

Od 14.10. do 7.11. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.

Od 30.9. do 17.10. sa vám intenzívne darí v obchodoch, v štúdiu i vo vyučovaní. Je to dobré obdobie na merkúrovské otázky, kedy sú zvýraznené vaše úspechy v štúdiu, pri jednaní, obchodovaní a cestovaní.

Od 1. do 9.9. nie je čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia vaše príjmy.

Od 26.8. do 19.9. máte menej priaznivé obdobie na lásku. Pozor na labužnícke a iné rozmary, aby vám preháňanie neuškodilo. V nákupoch šperkov a šiat sa radšej obmedzte.

Od 21.7. do 4.9. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 6. do 25.7. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!
 
Od 5. do 31.7. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 7.6. do 4.7. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si možno doprajete parádnejšie šaty, šperky i doplnky než obvykle, ale miniete viac než zvyknete na svojich maznáčikov, na kozmetiku i kaderníka.

Od 7. do 20.6. je ďalšie priaznivé obdobie na nákupy, predaj, čítanie, štúdium i cestovanie. Máte lepší postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.

Od 16.5. do 6.6. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky. Rekreácie aj nákupy vás vyjdú o niečo drahšie než inokedy. Pozor na omyly, krádeže a podvody.

Od 28.4. do 6.6. máte ďalšie dobré obdobie na lásku, harmóniu a umenie v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.


Od 21.4. do 4.6. využite čas na upevnenie fyzickej kondície, doprajte si šport a fyzickú aktivitu. V tomto období máte viac energie, odvahy i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročnejšie výkony. V prípade prepracovania sa však môže objaviť chronická choroba.

Od 20.4. do 15.5. je výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie, podpisovanie zmlúv, kedy sa darí aj v štúdiu či vo vyučovaní. Zbystrite v tomto období pozornosť.

Od 1. do 19.4. pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednania, zlodejov a podvody. Chráňte si svoj majetok!

Od 14. do 31.3. sú dobré termíny na nákupy a cestovanie. Môžete očakávať viac návštev, väčší príliv peňazí, úspechy v štúdiu a v literárnej oblasti.

Od 10.3. do 20.4. sa oplatí ešte držať na uzde svoju výbušnosť. Môžete byť podráždenejší a nervóznejší ako obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 7. do 25.2. prejde priamo vašim znamením Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania i dorozumievania sa s inými, čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie a cesty. Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev i listov. Celkovo okolo vašich narodenín sa rozvíri hladina záujmu.

Od 3.2. do 3.4., až dva mesiace v kuse, máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia. Môžete očakávať drobné darčeky. Je to vhodné obdobie na zoznámenie, ale aj na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, návštevu divadiel a koncertov. Počítajte s častejšími návštevami a umeleckou spoločnosťou.

Od 28.1. do 9.3. vám Mars prináša viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony.

Od 19.1. do 18.2. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!


Od 4. do 12.1. máte výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie a podpisovanie zmlúv, tiež na štúdium, písanie, komunikovanie a návštevy.

Od 1. do 3.1. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár