7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA
horoskop baran z veštimesi  znamenie baran z veštimesi
horoskop býk z veštimesi  znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi  znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi  znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi  znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi  znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi  znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi  znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi  znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi  znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi  znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi  znamenie ryby z veštimesi
  
 Online status
 QR code
QR code

Váhy čili hviezdny horoskop 2018

 • Pridané: 26.12.2017   |   Autor: vestimesi   |   2806 čítaní / zobrazení
 Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2018.čili horoskop pre barana z veštimesi

 Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

 Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?Od 1.11. do 31.12. máte ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte, píšte, študujte, komunikujte a vyjednávajte.

Od 1.10. do 2.11. prechádza Venuša, vaša vládkyňa, priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Zvýrazňuje vašu krásu, ako i šance stretnúť či upevniť veľkú lásku. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu.

Od 22.9. do 23.10. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!
 
Od 22.9. do 9.10. Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania a dorozumievania sa s inými prejde priamo vašim znamením, čo je veľmi priaznivý termín pre vaše financie a cesty. Bude znamenať príliv peňazí, priateľov a známych, návštev i listov. Celkovo sa okolo vašich narodenín rozvíri hladina záujmu.

Od 11.9. do 15.11., vyše 2 mesiacov v kuse, vám Mars prináša veľa energie, odvahy, ba i športovej bojovnosti. Toto obdobie vám prináša viac duševnej i telesnej pohody, kedy môžete organizovať rôzne podujatia a cesty. Nikto vás nebude vyrušovať a ani vy nebudete nikoho dráždiť.

Od 13.8. do 10.9. sa oplatí držať na uzde svoju výbušnosť. Môžete byť podráždenejší a nervóznejší ako obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 7.8. do 8.9. prechádza Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Dodá vám ešte viacej šarmu, krásy a fyzickej príťažlivosti než obyčajne. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti. Využite v dobrom tieto aspekty.

Od 29.6. do 5.9., vyše 2 mesiacov v kuse, prichádza šťastné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba.


Od 14.6. do 9.7. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.
 
Od 13. do 28.6. pozor na zlodejov a na podvodníkov! Nebuďte dôverčiví. Máte menej priaznivé merkúrovské obdobie, kedy sú nákupy skôr nevýhodné. Kupujte len to najnutnejšie.

Od 30.5. do 12.6. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 20.5. do 13.6. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.


Od 16.5. do 12.8., skoro 3 mesiace v kuse, môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.

Od 24.4. do 19.5. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.

Od 18.3. do 15.5., skoro 2 mesiace, si vyžaduje čas najviac opatrnosti na cestách i pri športe. Môžete ľahšie podľahnete epidémii či infekčnému ochoreniu a bude zvýšené riziko zápalových a horúčkových ochorení, prípadne i infarktových situácií a fyzických zranení.


Od 7. do 31.3. sú možné milostné i manželské konflikty, kedy je menej priaznivé obdobie na lásku. Možno sa práve zamilujete do iného objektu. Pozor však na prejedanie, míňanie peňazí na luxusné veci a preháňanie v milovaní i pití.
 
Od 6.3. do 14.5., vyše 2 mesiacov, nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.

Od 1. do 17.2. prichádza dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 26.1. do 17.3., skoro 2 mesiace v kuse, máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 18.1. do 10.2. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 11. do 31.1. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania.

Od 1. do 17.1. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej vášni a erotike a tiež túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch. Obmedzte sa tiež v nákupoch šperkoch a šiat.
 • ROČNÝ HOROSKOP 2020 - VÁHYROČNÝ HOROSKOP 2020 - VÁHYTarotová karta roka + Motto roka + Posolstvo roka + Dobrá rada na rok 2020
 • MESAČNÝ HOROSKOP 2020 - VÁHYMESAČNÝ HOROSKOP 2020 - VÁHYJÚL: pre vás veľmi dôležitý...KARTA MESIACA: Láska
 • ASTROLOGICKÝ VÝKLAD - VÁHY AKCIA ASTROLOGICKÝ VÝKLAD - VÁHY AKCIA Čo vám sľubujú hviezdy? Načo sa máte zamerať?
 • OSOBNÝ ROČNÝ VÝKLAD - VÁHY AKCIA OSOBNÝ ROČNÝ VÝKLAD - VÁHY AKCIA VÝPOVEĎ ROKA 2020 + 2 x BONUS
 • Rozšírený ROČNÝ VÝKLAD 2020 - VÁHY Rozšírený ROČNÝ VÝKLAD 2020 - VÁHY Vaše tarotové karty roka + Ročný výklad + 3x BONUS
  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  pridať komentár