10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Váhy čili horoskop 2014

  • Pridané: 02.01.2014   |   Autor: veštimesi   |   2004 čítaní / zobrazení
čili horúci horoskop pre váhy z veštimesiAktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2014.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 17. do 31.12. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na omyly, krádeže a podvody!

Od 11. do 31.12.
máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 5. do 31.12.
môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite!

Od 28.11. do 16.12. sú dobré termíny na nákupy a cestovanie.
Môžete očakávať viac návštev, väčší príliv peňazí, úspechy v štúdiu a v literárnej oblasti.


Od 17.11. do 10.12. je ďalšie dobré obdobie na harmóniu a lásku. Vydaria sa stretnutia s dámami, umelcami a tiež budú úspešné všetky randenia.

Od 26.10. do 4.12. je zvýšená podráždenosť a riziko zápalových ochorení a infekcií.
Opatrní buďte na cestách aj pri športe, pozor na úrazy.

Od 11.10. do 8.11. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a spôsobí vydarenú dovolenku, prihrá vám peniaze, šťastné nákupy alebo viac návštev, ciest a telefonátov. Aj pri jednaní a písaní máte v tomto čase najväčšie úspechy.

Od 30.9. do 23.10. prechádza Venuša, vaša vládkyňa, priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. Máte šance stretnúť či upevniť si veľkú lásku.

Od 23.9. do 23.10. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!

Od 13.9. do 26.10.
môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy
vám Mars prináša viac odvahy, energie a športovej bojovnosti. Tak ju využite!

Od 2. do 27.9. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní.
Je to vhodné obdobie na podpisovanie zmlúv, predaj, cestovanie a výhodné nákupy.

Od 12.8. do 5.9. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 1. do 15.8. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 19.7. do 11.8. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.
 
Od 14. do 31.7. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky.
Rekreácie aj nákupy vás vyjdú o niečo drahšie než inokedy. Pozor na omyly, krádeže a podvody.

Do 26.7. prechádza ešte Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.

Od 23.6. do 18.7. máte ďalšie šťastné obdobie na lásku. V tomto čase nakúpite vkusné veci, módne doplnky, kozmetiku, šaty, bižutériu či umelecké predmety. Budete mať častejšie dámske a umelecké návštevy, dostanete viac darčekov a malých pozorností.
 
Od 17.6. do 13.7. máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.


Od 29.5. do 16.6. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Vaše deti, knihy, cestovanie, koníčky i miláčikovia vás budú stáť viacej než ste predpokladali. Nuž ale, budete to mať, alebo si požičiate! Pri nákupoch a na cestách pozor na zlodejov!

Od 8. do 28.5. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.
 
Od 3. do 28.5. je menej priaznivé obdobie na lásku,
kedy si možno doprajete parádnejšie šaty, šperky i doplnky než obvykle, ale miniete viac než zvyknete na svojich maznáčikov, na kozmetiku i kaderníka a budete mať chuť plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov.


Od 8. do 23.4. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 6.3. do 5.4. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 13.2. do 17.3. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj.

Od 13.1. do 5.3. skoro dva mesiace, máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 12. do 31.1. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 1. do 11.1. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.

Od 1.1. do 26.7., vyše pol roka, prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe a väčšie nadšenie pre milovanie.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár