8/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Váhy čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1055 čítaní / zobrazení
Posledný týždeň v tomto roku, od 24. do 31.12. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky, pozor na omyly, krádeže a podvody.

Od 8. do 31.12. prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením, zvyšuje riziko zranení, ale v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe.

Od 5.11. do 31.12. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 8.10. do 5.11. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 23.9. do 23.10. prechádza Slnko priamo vašim znamením.Využite svoju vládu naplno!

Do 14.10. využite vplyv Marsu, ktorý vám dodáva viac energie i odvahy a tiež športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony.

Od 9. do 29.9. prechádza Merkúr priamo vašim znamenímzvýrazňuje úspechy v nákupoch, pri cestovaní a jednaní s ľuďmi na maximálnu mieru.

Celý september využite vplyv Marsu, ktorý vám dodáva viac energie i odvahy a tiež športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony.

Od 17.8. do 10.9. prechádza Venuša, vaša vládkyňa, priamo vašim znamením a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto čase máte veľké šance stretnúť či upevniť veľkú lásku.

Od 9. do 23.8. máte vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody i predaj.

Do 8.8. je ešte menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. V tomto čase pozor na zlodejov, vlamačov a podvodníkov!

Od 14.7. do 27.8. môžete byť podráždenejší a nervóznejší než obvykle. Máte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. Oplatí sa držať na uzde svoju výbušnosť.

Celý júl prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. V tomto čase pozor na omyly, krádeže a podvody.

Od 28.6. do 22.7. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 3. do 27.6. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 1.6. do 13.7. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné úlohy, kedy vám Mars prináša veľa energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Tak to využite!

Celý jún prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. V tomto čase pozor na omyly, krádeže a podvody.

Od 16. do 31.5. prichádza vhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 10.5. do 2.6. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.


Od 14.4. do 1.5. je menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. V tomto čase pozor pri nákupoch na omyly, krádeže a podvody.

Do 19.4. je ešte zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, infekcií, infarktových situácii, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách. V tomto čase ste podráždenejší a nervóznejší ako obvykle. V tomto čase sa ukazuje držať na uzde svoju výbušnosť. Potlačte agresivitu. Nevybuchnute, ani slovne a fyzicky nikoho nenapadnite. Vaša zbraň nie je fyzická sila, ale láska.

Do 15.4. máte menej priaznivé obdobie na lásku, kedy ľahšie podľahnete neskrotnej vášni a erotike, ako aj túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch. V obchodoch miniete viac peňazí na zbytočnosti.


Od 22.3.  prichádza menej vhodné obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

V marci sa nikam neponáhľajte a radšej dvakrát merajte a raz režte. Musíte si byť istí úspechom, inak by to bolo len zbytočné plytvanie silami.

Viac ako na milostný život, sa zamerajte na prácu. Najlepší mesiac v roku je február, aj keď nevymaže všetky pretrvávajúce problémy. Užívajte si krásne chvíle v súkromí.

Od 2. až do 25.2.  - máte šťastie v láske, prichádza viac harmónie, možnosti na zoznámenie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudbu, poézie a umenia. Tiež je vhodné obdobie na predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, návštevu divadiel a koncertov.
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár