10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Ryby čili horoskop 2016

  • Pridané: 29.12.2015   |   Autor: veštimesi   |   2667 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre ryby z veštimesi Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2016.

 Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

 Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 19. do 31.12. prechádza Mars, planéta vojny  i súťaživej bojovnosti priamo vašim znamením a v dobrom ovláda aj sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov v láske i v športe. Zvyšuje vašu podráždenosť, ale dáva aj viac odvahy a chuti do života a všetkých aktivít, čo zvyšuje nádej na úspech.

Od 3. do 31.12. máte vhodné termíny na nákupy a cestovanie, kedy vplyv Merkúra zvýrazňuje vaše úspechy v obchodoch, v štúdiu a pri stretávaní sa s ľuďmi.

Od 13.11. do 2.12. odložte radšej nákupy a investície alebo ich obmedzte na minimum. Nie je vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Možné sú väčšie či nepredpokladané výdaje.
 
Od 12.11. do 7.12. je ďalšie dobré obdobie na lásku, umenie i harmóniu v živote, kedy sú možné i malé darčeky, viac ženskej a umeleckej spoločnosti.

Od 25.10. do 12.11. máte priaznivé obdobie na nákupy, predaj, podnikanie a vyjednávanie, ale i cestovanie a štúdium.

Od 19.10. do 11.11. je menej vhodné obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a erotike, ako i túžbe po labužníckych a nápojových pôžitkoch a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 27.9. do 9.11. môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročnejšie výkony, kedy máte viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti. Ľahšie presadíte aj svoje nápady a projekty.

Od 23.9. do 18.10. máte vhodné obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, tiež pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností.

Od 6. do 29.8. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si doprajete a miniete na seba, svojich miláčikov i maznáčikov viac ako inokedy, čo ale neskôr môžete ľutovať.

Od 3.8. do 26.9.  je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách, kedy ste nervóznejší a podráždenejší a aj menej sústredení. Ľahšie môžete podľahnúť epidémii, zápalovým, infekčným a horúčkovým ochoreniam. Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.
 
Od 1.8. do 7.10., vyše dvoch mesiacov v kuse, je menej dobré obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.

Od 30.6. do 13.7. je ďalšie priaznivé obdobie na nákupy, predaj, čítanie, štúdium i cestovanie. Máte lepší postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.

Od 18.6. do 11.7. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.

Od 13. do 29.6. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 27.5. do 2.8., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.
 
Od 25.5. do 17.6. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy si doprajete a miniete na seba, svojich miláčikov i maznáčikov viac ako inokedy, čo ale neskôr môžete ľutovať.

Od 30.4. do 24.5. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, ale tiež pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia. Môžete očakávať drobné darčeky. Je to vhodné obdobie na zoznámenie, ale aj na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky, módnych doplnkov, návštevu divadiel a koncertov. Počítajte s častejšími návštevami a umeleckou spoločnosťou.

Od 6.4. do 12.6., vyše dvoch mesiacov v kuse, máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 12.3. do 5.4. prechádza Venuša priamo vašim znamením a zvýrazňuje váš šarm a pôvab, cit pre krásu a harmóniu. Môžete očakávať viac návštev, dámskych či umeleckých, veľa drobných pozorností a darčekov a tiež intenzívnejšie prežívanie krásy a umenia.

Od 6.3. do 26.5., vyše dva a pol mesiaca v kuse, je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde

Od 5. do 21.3. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Je to vhodné obdobie na podpisovanie zmlúv, predaj, cestovanie a výhodné nákupy.

Od 19.2. do 20.3. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!


Od 24.1. do 16.2. máte šťastie v láske, umeleckej tvorbe, pri nákupe pekných vecí, módnych doplnkov a šiat, ale aj pri vychutnávaní krásy, hudby a umenia.

Od 9.1. do 13.2. prichádza výhodné obdobie na nákupy, jednania, cestovanie, obchody a predaj, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 3.1. do 5.3., vyše dvoch mesiacov v kuse, vám Mars prináša viac energie a odvahy, prípadne i športovej bojovnosti. Vaša aktivita sa v tomto čase uberá správnym smerom.
 
Od 1. do 23.1. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy máte sklony míňať veľa peňazí na pekné veci, ktoré však nebudú mať pre vás až taký význam. Môže sa vás zmocniť túžba po kulinárskych či alkoholických pôžitkoch. Pozor, aby ste sa na Silvestra moc neopili a nevyvádzali.
 
1.1. je ešte priaznivé obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky.
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár