7/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Ryby čili horoskop 2013

  • Pridané: 06.02.2013   |   1323 čítaní / zobrazení
Od 24. do 31.12. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 5. do 23. 12. je menej priaznivé obdobie na nákupy a iné merkúrovské otázky. Odložte cesty, nákupy aj vybavovanie. Možné sú výdavky na spoločenské akcie, deti či partnera.

Od 5.11. do 31.12., takmer dva mesiace v kuse vám praje šťastie v láske, kedy výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.

Od 15.10. do 7.12. je zvýšené riziko zápalových a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a na cestách, kedy ľahšie môžete podľahnúť epidémii či infekčnému ochoreniu. V tomto čase ste nervóznejší a podráždenejší. Ukazuje sa byť užitočné držať bojovnosť na uzde.

Od 8.10. do 5.11. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 30.9. do 4.12., vyše 2 mesiacov v kuse máte dobré intenzívne obdobie na merkúrovské otázky. V tomto čase sa darí obchodom, cestovaniu, podpisovaniu zmlúv, v štúdiu i vo vyučovaní. Aj vianočné darčeky nakúpte radšej v novembri, aby ste ešte výhodne nakúpili.

Od 11.9. do 7.10. vám šťastie v láske praje, kedy výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné. U starších Venuša spôsobuje viac dámskej a umeleckej spoločnosti.

Od 24.8. do 8.9. prichádza menej dobré obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Do 8.8. je ešte dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa darí i v štúdiu aj vo vyučovaní.

Od 23.7. do 16.8. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase vás ľahšie zrania Amorove šípy. Kroťte svoju túžbu po pôžitkoch v jedení, pití i v láske. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 14.7. do 27.8. je vhodné obdobie na fyzicky namáhavé akcie, kedy vám Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, prináša viac energie, odvahy a športovej bojovnosti.

Celý júl prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 3. do 27.6. máte vhodné obdobie na lásku, zoznámenie, návštevu divadiel a koncertov, ale i na nákup či predaj pekných vecí, šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov.

Od 1.6. do 13.7. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách. V tomto období ste nervóznejší a podráždenejší, menej sústredení a ľahšie môžete podľahnúť epidémii. Bude zvýšené riziko zápalových, infekčných a horúčkovitých ochorení, prípadne i fyzických zranení pri športe a za volantom, kroťte sa. Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok, ktorý bude v druhej polovici roka vydarený.

Celý jún máte ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky, kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje.

Od 16. do 31.5. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.

Od 10.5. do 2.6. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, kedy sa vás môže zmocniť neovládaná milostná náklonnosť a tiež túžba po kulinárskych a alkoholických pôžitkoch. Všetko treba robiť s mierou, i nakupovať šperky, šaty a pekné veci.

Od 2. do 15.5. sa vám intenzívne darí v obchodoch, v štúdiu i vo vyučovaní. Je to dobré obdobie na merkúrovské otázky, kedy sú zvýraznené vaše úspechy v štúdiu, pri jednaní, obchodovaní a cestovaní.

Celý máj máte vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 20.4. do 31.5 môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony, kedy máte viac energie, odvahy a športovej bojovnosti.


Od 15.4. do 9.5. máte viac šťastia v láske a pri nákupe pekných vecí, kedy sa vám lepšie darí vytvoriť niečo pekné, vkusne sa obliecť i upraviť. V tomto čase dostanete viac darčekov a malých pozorností. U starších Venuša spôsobuje skorej viac dámskej a umeleckej spoločnosti.

Do 13.4. ešte prechádza Merkúr priamo vašim znamenímzvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, jednaní, obchodovaní a cestovaní. Je to vhodné obdobie na podpisovanie zmlúv, predaj, cestovanie a výhodné nákupy.

Do 21.3. prechádza ešte Venuša priamo vašim znamením a robí vás neodolateľne zvodnými. Prináša vám šťastie v láske, výhody pri nákupe pekných vecí a úspechy v umeleckej činnosti.

Do 11.3. prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, priamo vašim znamením, zvyšuje síce riziko zranení, ale v dobrom ovláda sexualitu  a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov a väčšie nadšenie pri milovanie. Tak to využite!
Celý marec prechádza Merkúr priamo vašim znamením a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, pri jednaní, obchodovaní a cestovaní.

Od 26.2. máte viac šťastia v láske a umeleckej tvorbe, kedy vstupuje priamo do vášho znamenia Venuša a pridáva vám krásu a pôvab viac než inokedy. Môžete výhodne nakúpiť i predať všetko, čo je estetické a pekné. Tak to využite!

18.2. Slnko vstupuje do znamenia Rýb. Užívajte si naplno svoju vlády. Zamerajte sa na svoje ciele a priority. Plňte si svoje sny!

Nachádzate nové zapojenie v živote
. Život sa uberá tým najkrajším smerom. Využite svoje šance!

Od 6.2. až 2 mesiace - v kuse prechádza priamo vašim znamením Merkúr, planéta rozumu, obchodu, cestovania aj dorozumievania sa s inými, a zvýrazňuje vaše úspechy v štúdiu, pri jednaní, obchodovaní a cestovaní. Je to výhodné obdobie na nákupy, predaj, cestovanie a podpisovanie zmlúv. Tak to využite!

Celý február  - prechádza Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti, priamo vašim znamením, zvyšuje síce riziko zranení, ale v dobrom ovláda sexualitu a prináša pravdepodobnosť väčších výkonov a väčšie nadšenie pri milovanie. Tak to využite!
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár