10/10
 HOROSKOPY - ZNAMENIA

horoskop baran z veštimesi            znamenie baran z veštimesi

horoskop býk z veštimesi            znamenie býk z veštimesi

horoskop blíženci z veštimesi            znamenie blíženci z veštimesi

horoskop rak z veštimesi            znamenie rak z veštimesi

horoskop lev z veštimesi            znamenie lev z veštimesi

horoskop panna z veštimesi            znamenie panna z veštimesi

horoskop váhy z veštimesi            znamenie váhy z veštimesi

horoskop škorpión z veštimesi            znamenie škorpión z veštimesi

horoskop strelec z veštimesi            znamenie strelec z veštimesi

horoskop kozorožec z veštimesi            znamenie kozorožec z veštimesi

horoskop vodnár z veštimesi            znamenie vodnár z veštimesi

horoskop ryby z veštimesi            znamenie ryby z veštimesi
 Online status
 QR code
QR code

Rak čili horoskop 2017

  • Pridané: 26.12.2016   |   Autor: vestimesi   |   2553 čítaní / zobrazení
čili horoskop pre raka z veštimesi
Aktuálne horúce novinky od vašich hviezd v čili horoskope na rok 2017.

Kedy prechádza Venuša, Merkúr a Mars vašim znamením a čo vám prinášajú?

Kedy máte šťastné či menej šťastné dni na lásku, peniaze, prácu a zdravie?


Od 25. do 31.12. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 8. do 31.12. máte viac energie a odvahy, ba i športovej bojovnosti, kedy môžete podávať športové a fyzicky náročné výkony. Ľahšie presadíte svoje projekty a nápady.

Od 7.11. do 1.12. máte veľa šťastia v láske i v umeleckom prednese, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu, kedy môžete očakávať viac pozornosti i darčekov, je to tiež vhodné obdobie na zoznámenie.

Od 23.10. do 8.12. je zvýšené riziko zranenia a úrazu na cestách, kedy ste nervóznejší a podráždenejší a aj menej sústredení. Ľahšie môžete podľahnúť epidémii, zápalovým, infekčným a horúčkovým ochoreniam. Tieto termíny môžu znamenať aj chirurgický zákrok.

Od 17.10. do 5.11. prichádza ďalšie dobré obdobie na nákupy a vôbec merkúrovské otázky,  kedy sa zvyšujú vaše šance dobre nakúpiť, predať i vyjednať všetko, čo treba. V tomto období sa aj ľahšie študuje. Čas je vhodný aj na cestovanie.

Od 15.10. do 6.11. prichádza menej priaznivé obdobie na lásku, môžete podľahnúť neskrotnej vášni a na márnosti a iné rozkoše, prípadne na svojich maznáčikov miniete viac peňazí, ako obvykle. Tiež si doprajete parádnejšie šaty, šperky a doplnky než bežne.


Od 30.9. do 16.10. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy výdavky zrejme prevýšia príjmy. Nie je to čas vhodný na veľké nákupy, investície a jednania. Tiež pozor na zlodejov a podvodníkov!

Od 20.9. do 14.10. sú opäť výrazné účinky Venuše, kedy máte šťastie v láske, viac harmónie a dokonalejšie vnímanie krásy, hudby, poézie a umenia.

Od 10. do 29.9. je ďalšie dobré obdobie na merkúrovské a vôbec finančné otázky, kedy sa darí nákupom, jednaniam, štúdiu i cestovaniu.

Od 5.9. do 22.10. je dobré obdobie na príliv energie a sily, kedy môžete podávať väčšie športové a fyzicky náročné výkony.

Od 31.7. do 26.8. prechádza Venuša priamo vašim znamením, zvýrazňuje krásu a dodáva vám mimoriadny šarm a úspechy v láske, umeleckej tvorbe i interpretácii. Viac ako inokedy precítite krásu, hudbu a poéziu. V tomto období sa stávate neodolateľnými a zaľúbenia hodnými. Aj dovolenka v tomto čase bude isto o láske.

Od 26.7. do 30.8. máte priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, ale i na vybavovanie, cesty, listy a návštevy, kedy sa darí nákupom, predaju, podnikaniu, vyjednávaniu, cestovaniu i štúdiu.

Od 21.6. do 22.7. prechádza Slnko priamo vašim znamením. Využite svoju vládu naplno!
 
Od 21.6. do 5.7. prechádza Merkúr priamo vašim znamením a spôsobí vydarenú dovolenku, prihrá vám peniaze, šťastné nákupy alebo viac návštev, ciest a telefonátov. Aj pri jednaní a písaní máte v tomto čase najväčšie úspechy.

Od 6.6. do 4.7. máte najviac šťastia v láske, ako i v umeleckej tvorbe, prednese či interpretácii.

Od 4.6. do 20.7. prechádza priamo vašim znamením
Mars, planéta vojny a súťaživej bojovnosti. Zvyšuje vašu podráždenosť, ale dáva aj viac odvahy a chuti do života, športovania, sexu a všetkých aktivít, čo zvyšujú nádej na úspech. Vaša aktivita sa uberá v tomto čase správnym smerom.


Od 16.5. do 6.6. máte ďalšie šťastné obdobie na merkúrovské otázky. Nakupujte, predávajte, cestujte a vybavujte všetko, čo je treba.

Od 29.4. do 5.6. máte menej priaznivé obdobie na lásku. V tomto čase ľahšie podľahnete neskrotnej milostnej vášni a miniete peniaze na márnosti a rozkoše, čo by ste neskôr mohli ľutovať.

Od 21.4. do 15.5. prichádza menej vhodné obdobie na merkúrovské otázky. Nákupy a investície radšej odložte alebo obmedzte na minimum.

Od 3.4. do 28.4. vám nanovo šťastie v láske praje. V tomto čase výhodne nakúpite i predáte módne doplnky, bižutériu, kozmetiku, kvety a všetko, čo je estetické a pekné.

Od 1. do 20.4. je ďalšie priaznivé obdobie na nákupy, predaj, čítanie, štúdium i cestovanie. Máte lepší postreh, dôvtip, jasnosť mysle a presnosť pri vyjadrovaní.

Od 14. do 31.3. je menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy vás nákupy vyjdú drahšie než inokedy, aj vybavovanie bude dlhšie trvať.

Od 10.3. do 20.4. Vám Mars prináša viac odvahy a energie a tiež športovú bojovnosť, budete mať dostatok sily na fyzicky namáhavé akcie. Je to vhodné obdobie na organizovanie rôznych ciest a podujatí, kedy máte viac duševnej i telesnej pohody.

Od 26.2. do 13.3. sú dobré termíny na nákupy a cestovanie. Môžete očakávať viac návštev, väčší príliv peňazí, úspechy v štúdiu a v literárnej oblasti.

Od 4.2. do 2.4. je menej priaznivé obdobie na lásku, kedy budete mať chuť plytvať peniazmi na pekné veci a plytvať energiou na všetky druhy pôžitkov, jedenie, pitie a milovanie nevynímajúc.

Od 28.1. do 9.3. jazdite opatrne, máte zvýšenú podráždenosť, riziko zápalových ochorení, infekcií a tiež fyzických zranení pri športe a na cestách.

Od 13.1. do 7.2. máte menej priaznivé obdobie na merkúrovské otázky, kedy menej úspešne nakúpite, aj vybavovanie bude trvať dlhšie. 

Od 3.1. do 3.2. máte priaznivé obdobie na lásku, viac harmónie a precítenia krásy, hudby, umenia a súladu.

Od 1.1. do 27.1. vám Mars prináša viac energie a odvahy a tiež športovej bojovnosti, kedy môžete podávať väčšie fyzické výkony a namáhavé akcie.
 
Od 1. do 4.1. je menej priaznivé obdobie na nákupy, predaj i cestovanie. V tomto období pozor na zlodejov, vlamačov i podvodníkov!
 
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár